[]

"yarım kalan bir hayatı kurtarma kampanyası" hakkında

yarım kalan bir hayatı kurtarma kampanyası başlığını açarak derdini anlatan ve IBAN numarasıyla yardım toplamak isteyen bir genç var sözlükte.

sadece aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum. şimdi bu yazar 13 tane entry'si var. bunlardan 10 tanesi 2013 yılına ait yani çaylaklık entry'si. diğer 3'ü de bugün yazılmış ve bu başlığın altında. şimdi burda kimsenin aklına gelmemiş mi bu kişinin 200 liraya yazarlık satın alıp da böyle bir başlık açacağı? bana biraz düşündürücü geldi.


 
Bence dogru olabilir. Yani sey gibi geldi iste.

Filmlerde zengin kizin/cocugun ailesi batar. Bu da garson filan olmak zorunda kalir ya da temizlikci vb. eline yuzune bulastirir hep, kovulur surunur filan.
Simdi benim babam da parami kesti, hayatimda ciddi anlamda calismisligim da yok acikcasi. Garsonluk dahil her ise basvuracam ama. Cok kotu olursa durumum ben de baslik acarim boyle. (3-5 bisi atarsiniz di mi? Sjdjdj)

Neyse yani cabalamaktan mahvolduktan sonra acarim ama bu arkadas cabalamis gibi gelmedi iste.
  • kuehles blondes  (06.08.16 00:28:00) 
ya yalan amk. buket'i amerika'ya gönderiyoruz kampanyasında kızı yerden yere vuranlar buna "ben yardım edecem" diye şövalyelik yapmıyor mu çok gülüyorum. bunun ondan ne farkı var? adamın eli ayağı mı tutmuyor? çok zor durumda mı? yoo? oturacağı yeri var, her nasılsa arkadaşlarının verdiği 2-3 lirayla 150 kilo olmayı başarıyor ama bir sene okulu bitiremiyor?

ambrigram denen kuduz it stres falan yazmış da alakası yok, benim günde 3 litre kola içip 2 büyük pizza yediğim, bir hafta evden çıkmadığım, bunalımdan kafamda yolmaktan saç bırakmadığım dönemler oldu. 105 kilodan ötesini göremedim. günde 3 liralık besinle hastalığı yoksa kimse stresten 150 kilo olmaz. hastalığı olsa zaten yazardı.

gerçekse bile benim ciddiye alacağım bir çağrı değil. borç istese neyse. ben fiziksel ve akıl sağlığı yerinde olan 25-30 yaşındaki adama niye para vereyim? iyi o zaman pantolon beğendim ama maaşım yetmiyo, siz de bana pantolon alın. böyle bir dünya mı var?
  • der meister  (06.08.16 00:35:11 ~ 00:35:33) 
psikolojik destek olunabilir ama maddi destek kısmını saçma buldum. tamamen tembellik yapıp çalışmamış ve zor duruma girmiş. Liseden beri çalışan biri olarak okuyarak çalışılabileceğini gayet iyi biliyorum. ha depresyondadır, o ayrı.


  • alaimisema  (06.08.16 09:28:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.