Booking'den tuttugum ev sahibi "please confirm reservation" diye mesaj atti

Rezervasyonu yaptim zaten, sitede ayrica rezervasyonu onaylamak diye bir sey yok ki, neyi confirm edecegim? Ilk defa boyle bir mesaj aliyorum tesis sahibinden. Sozlu olarak teyit etmek mi istiyor nedir? Confirm tusu nerede:)

yahu ıste ciddi misin ciddi değil misin diye poke ediyor seni. ping atıyor.

  • anonymice  (30.06.16 22:22:42 ~ 22:23:03)
Ciddisi mi var, rezervasyon yaptik iste. Gelmezsen de kredi kartimdan cekilecek zaten. Confirm ediyorum diye yaziyorum bakalim:)

  • stavro  (30.06.16 22:27:32)
Aa stavro,cok cahilsin buralardan olmanin bir kurali,bookingte rezervasyon yakip kredi karti iptal ettirmektir.sana hic yakistiramadim,kredi kartindan cek falan diyip etigi bozuyorsun.

  • duptıs  (30.06.16 22:38:33)
bence türk olduğunu gordugu ıcın ısgıllendi biraz ev sahibi.........

  • anonymice  (30.06.16 22:58:30)
vize icin cok fazla rez yapip iptal eden var orta dogu'dan. o yuzden emin olmak istemis.

ciddiysen devam edelim diyor.
  • brkylmz  (30.06.16 23:41:07)
ahaha duptıs +1, bence de gerçekten gelip gelmeyeceğini bilmek istiyor. i confirm it, i will find you and i will kill you falan yazıver, başka bi çeşit confirmation istiyosa söyler zaten.

  • der meister  (30.06.16 23:41:28)