Kedim rüya mı gördü?

Selam, az önce ilginç bi şey oldu. kedim uyuyordu. sonra birden miyav dedi kafasını kaldırdı. sonra kısacık bi bakındı beni gördü, miyavlayarak yAnıma geldi, sevdirdi elimi yaladı. Normalde çok az sevdirir de pek hoşumA gitti bu durum.

ilk defa yaptı bu uykudan kendi kendine miyavlayarak uyanmayı. ben de merak ettim rüya mı gördü şApşik?

kedim leyla 2 yaşında sarman.

evet kediler de rüya görür. hatta rüyasında ayaklarını çırparlar bazen koşturuyo gibi ahah

  • terlik yutan canavar  (26.06.16 16:52:33)
Yaaaaa o nasıl sevimlilik :)

Benimki de sarman bir bey, uyurken hep emme seslerı çıkarıyor. İnliyor ve horluyor da hahahaha
  • degisikbirtip  (26.06.16 17:37:32)
youtu.be

Yep, cogu hayvan rüya görür. Bazilari daha sapsik oluyor sadece. Link bir örnegi. Sendeki sempatik uykucuymus ama, durduk yere uyanik seni azarlayan tüm gün miyavlayip ortada bir sey yokken iseyip cezalandirmaya calisana hiyar versiyonlarini gördüm daha evvel.
  • wiillii  (26.06.16 19:33:27)
kediler süper yaa :):)

  • eksimeksi  (26.06.16 19:33:29)
kabus da görürler.
www.youtube.com

  • etsiz cig kofte olmaz  (26.06.16 20:49:35)
Evet rüya görmüş :) ve evet kabus da görüyorlar bazen. Uykularında sayıklayabiliyorlar :)

  • mutlusismankedi2015  (26.06.16 21:42:52)