şunlar nedir? satsam satılır mı?

eskiden kalma eşyaların içinden çıktı. 4 tane var hiç açılmamış. birini açtım içine bakmak için. sanırım hoparlör ancak bildiğimiz 3.5mm girişi yok. değişik bir şey. nedir bunlar? para eder mi?

fotolar:

i.hizliresim.com

bildigimiz vintage hoparlor. kac watt, kac ohm ogren. mumkunse modelini de bulmaya calis. boyle seyler iyi fiyata satiliyor ama alan var mi bilmiyorum. vardir elbet manyaklari.

  • hopeless  (24.06.16 23:01:09)
satilabilir. eski tip hoparlörlerin hastasi vardır. ayrintili bilgi icin marka model yazıp nette arama yap sonra da sahibinden.com gibi bir yerde ilan ver.

  • 1adam  (24.06.16 23:02:16)
Anam benden daha kirli ciki adamlar varmis burada,arkadakilerde speaker kutusu gibi.bayagi eski duvar hoparlorleri,para eder mi bilmiyorum atmayi dusunursen talip olabilirim,

  • duptıs  (24.06.16 23:04:31)
aynısı değil ama fikir verir en azından

www.ebay.com
  • delidir yakalayin  (24.06.16 23:51:20)