Protein tozu bozulur mu?

Nitrotech kullanıyordum çikolata aromalı. Şimdi optimum gold standart aldım fakat double rich chocolate olmasına rağmen tatsız baya? Şüphelendim bende bozuk mu veya sahte mi diye...

not: decathlon'dan alındı.

Dış piyasaya satılan Optimumların sahte oldugu konuşuluyordu bir ara.
www.youtube.com

  • Simrug  (22.04.16 22:41:31 ~ 22:46:58)
Nitrotech'ten önce de muzlu optimum kullandım tadı gayet aromalıydı. Bunun kutusunun içinde bile çikolata kokusu yok, hafif ilacımsı bi koku var.

Geri götürsem ne olur fişi de var?
  • agabel  (22.04.16 22:43:52)
son kullanma tarihi yazar urunde. siviyla temas etme durumu varsa o da sikinti yaratabilir.

  • the feel good  (22.04.16 22:44:33)
ağzı bir kere açıldıysa bozulmaya başlamıştır. onun dışında açılmamış kutu ve son kullanma tarihiyse bozuk değildir.

  • xenophobe  (22.04.16 22:47:39)
Son kullanma tarihi 2017, kutuyuda sıfır açtım. Ama işte bariz bir şekilde bir sorun var.

  • agabel  (22.04.16 22:51:27)
Optimum'a fotoğraflı falan ayrıntılı mail atmıştım sonra hemen geri dönüş yaptılar şu şu bilgilere şu numaraya falan bakın diye: ilgili bilgileri yolladım orijinallğini teyit ettiler. Sen de bunu yapabilirsin ama decathlon sahte ürün satmaz bence. Protein tozu kuru, oda sıcaklığında ve güneş görmeyen ortamda çok uzun süre dayanır.

  • ThomasJefferson  (22.04.16 22:54:19 ~ 22:55:04)