Şu tarz parça isteği > Civil Wars - Dust to Dust / Bic Runga - Sway gibi

başlıktaki ve aşağıdaki şu iki parça gibi lezizine denk gelemedim bir türlü. Parçaları biliyorsanız ya da dinleyip bakarsanız, buna benzer tüm önerilere açığım. Vermesini istediğim his genel olarak şöyle bir şey; Dinlerken sevgisel anlamda (sevgiliniz varsa onu düşündüren, yoksa da sevgi'nin, sevebilme yetisinin hoşluğunu hissettiren) çoşku uyandırması ama aynı zamanda minik de olsa sızısal bir şeyler de aktarması. (yani düşük oranda hüzünlü olabilir ek olarak) naif olsun, depresif olmasın, mutluluktan havalara da uçurmasın.

Civil Wars - Dust to Dust > youtu.be

Bic Runga - Sway > youtu.be

  • kyha  (06.04.16 22:31:36)
@kyha: teşekkürler. bunu da çok severdim ama hatırlayamamışım. bunu sağladın.

eee başka yok mu arkadaşlar? şaka mı bu? :P
  • matrix  (07.04.16 02:43:54)
ben bir tane daha buldum arkadaşlar, aynen kastettiğim tada sahip bir parça. kaç zamandır loop'ta...

IMANY - Slow Down > www.youtube.com
  • matrix  (16.05.16 16:58:53)