[]

laptop tavsiyesi

selam üstadlar.

bilgisayarda yaptığım işler film izlemek ve internette gezinmekten ibaret. bunlarda kasma yapmayacak, rahatça iş görebilecek bir laptop tavsiyesi rica ediyorum. yalnız bütçem maksimum 800 tl. var mıdır böyle bir makine?

teşekkürler.

edit: bütçe.

 
hocam 2. el dusunursen, gecen kendimiz aldık 600 tlye.
saglam bir tanıdık onerebilirim elinde cok iyi bir pc vardı.

  • kingcyrax  (24.03.16 16:22:01) 
@kingcyrax,
yok üstad, sıfır olacak mümkünse.

  • nohut  (24.03.16 16:24:29) 
urun.gittigidiyor.com


indirimdeyken kaçırma, bundan daha ucuzu tablet bilgisayarlar..
  • masa penisi  (24.03.16 16:42:00 ~ 16:42:23) 
yoga 300


  • yolunu kaybetmis yildiz  (24.03.16 17:18:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.