Elektrikli Bisiklet

Köyden çarşıya gitmek falan için, 5 km falan maksimum, elektrikli bisiklet alınır mı?

Ehliyetle uğraşmamak için. Yer Datça.

alınabilir fakat yol düzse bence bisikletle gitmek daha mantıklı. Elektrikli bisikletlerin aküleri çabuk bitiyor ve masraf çıkarıyor diye biliyorum. Hiç kullanmadığımı da ekleyeyim.

  • safepassage  (17.03.16 09:54:13)
Yol çok düzgün değil aslında. 1 km falan var stabil yola.

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (17.03.16 09:57:56)
Çok mu engebeli bir arazi? Ben olsam normal bisiklet alırdım, hem spor hem de ulaşım için kullanırdım.
Geçen gün 1250TL'ye elektrikli motorsiklet satan biri vardı (arany janos) burada, 1000TL'ye düşürmüş fiyatı.

  • Tutkun  (17.03.16 09:58:05)
Bisiklet kiti ise alinir ama yerlesik duzende scooter gibi olan ise bunlarin trafige cikma izni yok. Hatta bunu satan adam youtube'da video yapmisti. Polis gordugunde aliyor. Mevzuat icerisinde yeri olmadigindan prosedur islenip, alamiyorsunuz geri.

  • evimin paspasi  (17.03.16 10:07:05)
çok mantıklı olur ama şu var yol düzse gerek yok pedal çevir git ama çok rampalıysa hep lazım oluyor

  • neira  (17.03.16 10:50:12)
5 km hicbir sey degil max 20 dklik yol.
Yol yokus yukari degilse hic gerek yok elekrikli bisiklete, normali cok rahat is gorur. Sadece sehir bisikleti degil de dag bisikleti alirsin mesela 1 kmlik bozuk yol icin.

  • kuehles blondes  (17.03.16 11:09:17)
b ehliyet var da a2 ile uğraşmak istemiyorsanız 50cc motosiklet de alabilirsiniz. yeni düzenleme sonrasında b ehliyetle sürülebiliyor diye biliyorum.

  • icim urperiyor  (17.03.16 14:22:56)