[]

İçinde "Champion" geçen bir şarkı?

Geçen spor salonunda bir şarkı duydum hareketli falan bol bol "champion" geçiyordu içinde sözlerini aklımda tutarım dedim ama unuttum. Hatırımda sadece elemanın champion diyişi farklı bir aksandı öyle kalmış. Bildiğiniz var mı böyle yeni hareketli şarkılardan içinde bol bol "champion" geçen? Tam spor salonu şarkısı.
 
  • ManikD  (05.02.16 18:46:33) 
Eğer sorduğun şarkı Queen - We Are The Champions ise, yaşını ve mağaranın adresini merak ettim :)


  • şapşiko  (06.02.16 07:17:55) 
ben yeni şarkı demişim farklı bir aksan var yazmışım cevapta queen'in klasiği yazılmış:)
hiç alakası yok ayrıca queen'in spor salonuyla ne alakası var o tarz bir şarkı olarak hiç düşünmemiştim.

  • kujovic  (06.02.16 13:31:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.