lisedeki sevmediğim tipleri üniversitede görmek

lise biteli baya oldu da bunları nasıl sevmediysem artık hala yüzlerini görmek istemiyorum. bazılarına 40 yılda bir görürsem selam veriyorum o kadar. neyse böyle önceden tanıyıp ısınamadığınız kişileri sonradan görünce nasıl tepki veriyorsunuz diye soracaktım. bu kişilerle aynı ortamda bulunmak zorundasınız mesela napardınız onlar yok gibi mi davranır yoksa ortamı mı terk ederdiniz. ortamı terk etmeseniz bile rahatsız olur muydunuz onların varlığından.

Selam verir geçer giderim. Aynı ortamda bulunmak zorundaysam da o kişiden hazzetmediğimi her hareketimle (kişisine göre değişir, yok sayılması gerekeni yok sayarım, laf sokulması gerekene laf sokarım) belli ederim, mümkün mertebe erkenden ayrılır giderim. Ortamı terk etmezsem de rahatsız olmam, tavırlarımdan dolayı onlar rahatsız olurlar zaten sanırım çok yüzsüz değillerse. Aslında bu tavır çok ağır işsizsem gerçekleşir. Öbür türlü, uğraşmaya bile gerek duymuyorum.

  • sefil  (28.01.16 14:22:18)
ortamda mesela 5 kişi varsa ona da selam veririm. ama tek gorursem yanına gitmem. ortamda bir şey sorar genelden bir yorum isterse cevap vermem. yok sayarim.

bazen de göstererek güler gecerim.

çünkü benim de cevremde var böyle bir tip.
  • dirty pussy and cock  (28.01.16 14:39:23)