Bu duyuruda yılbaşında hediye bekleyenleri ayıplıyoruz.

Yılbaşı hediyesi aldılar bana şimdi, ofisteki iki kişi. Birleşip english home'dan nevresim takımı almışlar. İyi güzel, teşekkür ettim. E, şimdi karşısında bir şey almak lazım. Karnıma ağrılar gire gire dolaşıyorum.
Çünkü benim için hediye doğumgününde veya aklıma geldiğinde alınır. Haydi onu geçtim, yılbaşında kupa alınır, don alınır, çorap alınır, eldiven atkı alınır, kırmızı beyaz çizgili kocaman boy şekerlerden alınır filan. Nevresim takımı aldılar diye kazaktır, pantuftur filan bakıyorum şimdi. Nefret geldi.

Bodyshop'tan yılbaşı paketi alayım dedim saçma sapan birkaç şeye 50 diyor. Bu ne saçma sapan gereksiz bir durum, 3 gün sonra her yer indirime girecek zaten.

Yılbaşı şımarıklıgı yapan kaç kişi var burada? Hi?

Bir de ne alayım ben bu iki kadına?

yılbaşı bileti

  • basond  (29.12.15 18:44:44)
Kitap al.

  • mr sherlock  (29.12.15 18:55:53)
ayy hediye seçmek dünyanın en zor işlerinden biri, özellikle karşımdakini çok tanımıyorsam. hediye vermeyi severim ama karşımdaki için bir anlam ifade ettiğini bilmem lazım. o kadar uğraş, emek harca, para ver bir de beğenecek mi derdi olsun...
kitap olabilir bence de.
ya da madem nevresim aldılar borcam al sen de. klasiğe klasik, kolaycılığa kolaycılık...
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (29.12.15 19:18:03)
kitap kadar güzel ve kolay bir hediye yok

  • gazozailacatmauzmani  (29.12.15 19:23:28)
Kitap istemiyorlar, onu biliyorum net. Yılbaşı bileti mantıklı geldi, yanına da kupa alayım oh mis :)

  • kaymaktutmayansicaksut  (29.12.15 19:51:05)
Ben normalde yılbaşında hediye almasını severim ama dediğin gibi yılbaşı hediyesi kupa olur, kitap olur, kar küresi olur Vs. Bu yüzden aile arasında çekilis yapalım diye heveslendim, yaptık. Erkek arkadaşımın annesi cikti bana, sipariş usulü çanta istedi çaktırmadan. Dolaş dolaş bulamadım. Zaten be kendime de cok zor canta begenirim. En son beğendiği çantayı öğrendim. 50 lira limitimiz varken gidip 120 liralık çanta almak zorunda kaldım. ( ki kendisinin zibilyon tane çantası var).

Şu durumda çanta al diyorum. Tüm kadınlar seviyor.
  • fraise  (29.12.15 20:03:03)
Kupa+bilet
Ajanda+bilet (tematik Pek çok ajanda var artık birini secebilirsiniz)
Parfumeriden el kremi+ruj veya seyahat seti
Dekoratif mumlar
  • balik kraker  (30.12.15 11:22:19)
Mudo vb yerlerde satılan termoforlar var, üzerinde kazak gibi şirin desenli kılıflar oluyor. Onlara da bakabilirsiniz

  • balik kraker  (30.12.15 11:23:56)