"Senin kafanı yaşamak istiyorum"

Dün akşam bir barda karaokeye gittik. Loca olarak sadece arkadaşların olduğu tarzda değil. Barda 100-200 kişi, tek sahne var. İnsanlar ikişerli çıkıp söylüyorlar. Çok milletli bir ortam. Gecenin sonuna doğru ben oturuyorum, kızın teki yanımdan geçerken kulağıma yaklaşıp "Bişey diyim mi? Senin kafanı yaşamak istiyorum" dedi ve bişey dememi beklemeden yoluna devam etti. O vakit kafa yormadım ama şimdi sebebini merak ettim lan.

Kızın bana iş attığını zannetmiyorum. Çünkü kız benden 5-10 cm uzun, ve uzun olmasa bile benim seviyemden daha güzel sayılır galiba. Ayrıca barda çalışıyor da olabilir, çünkü gidip geliyordu bir yerlere devamlı.

Ortamdaki insanlardan tek farkım; Duman gibi klişe Türkçe ya da popüler clubbing şarkılarından ziyade rock'n roll ayarında şeyler söylemem, ve sahnede dans etmem, daha çok eğlenmemdi. Ama öyle çok dikkat çekecek şekilde de değil.

5 dk sonra mekandan kalkarken gene bir yerlere yürüyordu, uzaktan görüp bir selam verdim, kaçtık.

Torbacı filan mı zannetti beni acaba? Siz olsanız ne tepki verirdiniz? Gerçi tepki verecek bir durum da olmadı, yürüyüp gittiği için. Bir dahaki sefere kızı görürsem (ve tanırsam) gidip sorarım, yazarım buraya.

bence anlatım bozukluğu yapmış.

  • kaledekiyalnizlik  (04.12.15 22:21:45)
Alkol alınca beğeni çıtası baya düşüyor, o yüzden de olabilir.

  • angelus  (04.12.15 22:26:35)
Ortamdaki insanlardan farklı bir şey yaptığın içindir. Dans edip eğlenmişsin de. Bunu iyi anlamda da söylemiş olabilir kendince dalga geçmiş de. Öyle çok çok ilginç bir anlamı olduğunu zannetmiyorum. Bir daha gördüğünde öğrenirsin istiyorsan.

  • sesee  (04.12.15 22:27:59)
kız özgüvenini beğenmiş işte.

  • Alt4y  (04.12.15 22:38:34)
eğlenmişin işte abi her insan senin gibi rahat olamıyor ondan demiştir.

  • high hopes of the sozluk  (04.12.15 23:35:02)
benden kaç de, yoksa üzerim, kırarım, öküzüm de. hala kaçmadıysa senindir.

  • mobydick  (13.06.16 18:16:54)