Ne için "Allah'a şükrediyorsunuz" ?

Başlık biraz yanlış anlaşılmış olabilir, tabiki attığımız her adımda aldığımız her nefes sonsuz şükür ediyoruz ama benim sormak istediğim soru şu
şükürler olsun güzel bir işim var, işte güzel ve anlayışlı bir aile sahibim veya şükürler olsun herzaman yanımda olan desteğini hiç esirgemeyen eşim sevgilim arkadaşım var gibi ?
Yaşları da alabilirsem sevinirim

en çok şükrettiğim konu, şükürler olsun ki sığ görüşlü değilim.

  • cetoxim  (16.11.15 09:45:51)
valla ben her sabah yatakten kalkarken ve her akşam başımı yastığa koyarken şükrediyorum, sağlığıma, uyanabildiğime ve kazasız belasız bir gün geçirdiğime.
birde her zaman için sağlığıma.

  • etna  (16.11.15 09:47:00)
Karnim tok, sagligim yerinde, annem babam hayatta oldugu icin.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (16.11.15 09:48:42)
En çok fiziksel ya da zihinsel bir engeli olan birisini görünce ne kadar çok şükretmem gerektiğini fark ediyorum.

  • elikası  (16.11.15 09:55:37)
sağlıklı evlatlarım olduğu için,
iyi bir işte çalıştığım için
çevremdeki güzellikleri görebildiğim için
bir yere giderken veya dönerken; gidebildiğim ya da dönebildiğim için
bazen sadece geceden sabaha kavuştuğum için
  • SiyamkedisiZorro  (16.11.15 09:59:33)
farkındalığım yüksek olduğu için şükrediyorum.

2-3 milyar mayış alır gerisine bakmam diyen çevred
  • dieselsingle2  (16.11.15 10:19:28)
yaşamı sevdiğim için şükrediyorum. mutlu olmayı amaç olarak görenlerden değilim.

  • vecihi ile fikret  (16.11.15 10:30:07)
her şükredişte onlara sahip olmayan insanlardan olmadığın için şükrediş var işte, bildiğin bencillik başka bir şey değil. hasta adama gidiyorsun, eve dönerken allaha şükür sağlıklıyım diyorsun.

  • red g  (16.11.15 10:58:29)