"de" bağlacını ayrı yazabilen türk kızı

var mıdır böyle bir şey? yoksa hayallerde mi yaşıyor?

bir türk kızı olarak bende diğer arkadaşlarımda ayrı yazabiliyoruz.

  • bobinhoo  (18.10.15 19:26:21)
de bağlacından sexistlik yapanı da ilk kez görüyorum.(dikkat ettiysen de'yi ayırdım)

  • kuzey li  (18.10.15 19:28:06)
de baglacini ayri yazabilen turk kizlari osursun kafana...
ayiramayanlarda osursun.

  • chaotic good  (18.10.15 19:31:11 ~ 19:34:50)
çevrenizde nasıl insanlar var merak ediyorum. kimlerle takılıyorsunuz da hayallerinizde yaşatıyorsunuz siz.

  • rheia  (18.10.15 19:32:22)
bizde arkadaşlarımna doğru yazıyoruz nere de yaşıyorsunuz. şimdide doğru yazdığım gibi.

  • sayns  (18.10.15 19:32:24)
utanın ulan cinsiyetçiliğinizden. soruya bak hele, de bağlacını ayrı yazabilen türk kızı var mıymış. türk kızı kadar taş düşsün kafanıza.

  • devilred  (18.10.15 19:36:18)
Yok. 30-40 milyon arasında bir nüfusa sahipler ama sadece bir tane var. O da Anıtkabir'de yerin 7 kat altında hemen Atatürk'ün naaşının yanında YGS'ye çalışıyor.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (18.10.15 19:36:34)
ben ki mizojinist, kadın düşmanı, küçük pipili bir erkeğim; burada yaptığın cinsiyetçiliğe anlam veremedim. de bağlacının yazımının kadınla, erkekle ne alakası var ki? erkekler yazıyor da kadınlar yazamıyor mu?

soruya cevap, hayallerde yaşamıyor. 6 yaşımdan beri toplamda 200 kadın tanımışsam bunların 150 tanesi falan türkçeye gayet hakim, düzgün yazabilen insanlardı.
  • der meister  (18.10.15 19:36:45)
adim alice boyum 1.10 harikalar diyarında yaşıyorum, son sigaramın istenmesinden DE hiç hoşlanmam.

  • shotgunwoman  (18.10.15 20:00:52)
Artik herkes ayri yazabiliyor ki. Ayri yazmayan daha az artik. Hayir, erkekler kizlardan cok daha dikkatli olur bu konuda da anlarim dedigini.

  • stavro  (18.10.15 20:03:57)
var. Ayrıca sürekli aşağıladığınız türk kızları her konuda siz türk erkeklerinden daha başarılı.

  • rock n roll  (18.10.15 20:06:27)
Var ama çok nadir.
Sevdiğim her kim olursa olsun, bir miktar hayal kırıklığına uğruyorum. Üzüntü verici bir şey cidden.

  • m e b  (18.10.15 20:18:12)
hahah eğlenmek için sordum cevaplar için teşekkürler :D ama benim çevremde kitap okuyan (veya okuduğunu iddia eden) kızların hep bu yanlışı yaptığını görüyorum.

  • zawisza  (18.10.15 20:53:27)