meme kanseri

anneme bu teşhis kondu. araştırma yapacak sabrım ve gücüm yok. tedavi iin istanbula taşınacağız. doktor/devlet hastanesi tavsiyesi, sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum. teşekkürler.

çok geçmiş olsun. hiç moralinizi bozmayın, bizzat yakınlarımdan birebir teşhis koyulup iyileşen çok kişi var.

cerrahpaşa'nın onkoloji servisinin iyi olduğunu biliyorum, diğerleri için de sağa sola herkese sorun,hiç de moralinizi bozmayın.
  • dahili meddah  (27.11.13 15:29:39)
öncelikle moraliniz yüksek olsun. tedavi edilen bir kanser türü. benim halam da geçirdi, şu anda gayet iyi durumda çok şükür. sorularınız olursa öğrenebilirim.

  • paranoyak kedi  (27.11.13 15:31:53)
çok geçmiş olsun. 1 yıl önce annemin memesinde kitle bulundu. daha sonra kanser olmadığı anlaşıldı. şu anda takip altında. o dönemde çok doktor araştırmıştık. prof. mahmut müslümanoğlu'nu bulmuştuk. ünlü biri bu alanda. araştırmanızı tavsiye ederim. umarım en kısa zamanda anneniz sağlığına kavuşur.

  • alexaalexa  (27.11.13 15:41:03)
geçmiş olsun, arkadaşların da söylediği gibi moral, motivasyon çok önemli. cerrahi operasyona yatkınlığı nedeni ile iyileştirilebilme olasılığı yüksek bir tür. benim de teyzemde vardı, operasyonla kitle temizlendi ve şimdi gayet sağlıklı kendisi. gerekirse teyzemi arayıp doktorun hastanesini ve ismini alabilirim. size de çok geçmiş olsun diyorum tekrardan.

kanser önlenebilir ve iyileştirilebilir bir hastalıktır, korkmayın ve moralinizi yüksek tutun lütfen.

www.kanser.org
  • alm est  (27.11.13 15:52:32 ~ 15:53:35)
cerrahpaşa'nın onkolojisi iyi ancak cerrahpaşa'da annenizin yanında mutlaka yardımcı olacak birinin gitmesi gerekiyor (refakat için değil, koşuşturmaca için). bu arada bilginiz olsun; annenizin sgk'sı varsa, acıbadem'e de sgk ile gidebilirsiniz. geçmiş olsun. sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz.

  • m e l t e m  (27.11.13 15:53:31)
komşumuz geçirmişti, şimdi gayet sağlıklı. moral bozmak yok.

  • icim urperiyor  (27.11.13 16:31:10)
Akrabalarımdan 2 kişiye bu teşhis konulmuştu. İkisi de şimdi canavar gibi. Şimdiden gelmiş geçmiş olsun.

  • mayday  (27.11.13 16:55:53)
Moral bozmak yok. Hele erken donemde yakalandiysa, lay lay lom karşılayacaksınız. Cok gecmis olsun. Uzulmeye degil, yapilacak islere odaklanma zamani simdi...

Bol sarmisak ve yesil sogan tuketecek. Bol zerdecal tuketecek.

Keten tohumu ve soyadan uzak duracak. Uzun yuruyusler yapmasi ve sekerden uzak durmasi lazim.

Bunlari, ameliyat, belki ilac tedavisi, belki isin tedavisine ilave, destekleyici tedbirler olarak yaziyorum.
  • compadrito  (27.11.13 18:05:39 ~ 23:41:57)
kadınlarda görülen en sık kanserlerden biri. geç evrelerinde değilse tedaviye(kemoterapi,radyoterapi) yanıt verir ve tamamen iyileşir canınızı sıkmayın.

  • irsh92  (27.11.13 18:48:33)
kanserin türüne, metastazına, reseptör pozitifliğine göre durum belli olur.
1 yıldan 50 yıl yaşama kadar geniş bir yelpazede

  • ceycey e  (27.11.13 19:01:35)