Banyoda alci benzeri malzeme ne olabilir?

Klozetin yan tarafindan giden bir boru var, onun uzerini alci benzeri bir malzemeyle kaplamislar ama cok bastan savma olmus. Ben de benzer bir malzeme kullanip uzerini daha guzel bir sekilde kapatayim diyorum. Ama islak zemin oldugu icin alci olmaz tabi? Ne kullanmam gerekiyor? Ya da alternatif bir oneriniz var mi?

silikon

  • Domuz  (26.09.15 23:34:09)
Kalekim diye biliyorum.

  • nasrettinhoja  (26.09.15 23:34:16)
sert alçı veya beyaz çimento.

  • lunatixx  (26.09.15 23:34:35)
ayrıca, onu sadece zımparalayarak da düzeltebilirsin.

  • lunatixx  (26.09.15 23:35:43)
lunatixx, beyaz cimento ile ilgili belli bir marka var mi aklinda?

  • jam  (26.09.15 23:45:13)
house md, derzi bugun fayans aralari icin denedim ama pek beceremedim sanki, bahsettigim boru ustu kaplama icin derz gibi degil de boyle alci gibi bir sey lazim.

  • jam  (26.09.15 23:49:30)
iç mekan derz dolgusu al . yoğurt gibi yapma da daha yoğun yap suyunu ayarlayayıp. beyaz çimento da olur nalubrdan bir kilo istedin mi verirler markası önemsiz.

  • mr fusion  (27.09.15 00:16:43)