Otomobil Piyasası

otomobil piyasası kur falan derken 2. elde bile coşmuş durumda.

araba almak için beklemeli mi, ne zaman almalı? doğru zaman ne zaman?

seat leon veya biraz düşüş olursa golf düşünüyorum ama şuanda piyasa hakikaten coşmuş.

Secimden once eve alisveris bile yapmiyoruz.
Saka bir tarafa, galerici birkac arkadasim var, araba alma fikrimi soyledigimde secim sonrasini bekle dediler.

  • fakyoras  (25.09.15 15:22:22)
bekle dostum. yakında ev de araba da ucuzlayacak. özellikle tr de balon büyüye büyüye artık patlama noktasına geldi. bi kaç seneye eski konut kredileri ve araba kredileri biter. banka satacak müşteri bulamaz. araçlar evler cepte kalır. millet para bulamazsa devlet de o vergileri çatır çatır indirir. belki kısa vadede olacak şeyler değil ama. bi gün biz de avrupa ve amerika gibi temel ihtiyaç olan ev ve arabaları gerçek değeriyle alacaz. görürsünüz.

  • ergenpezeveng  (25.09.15 16:57:18)