win 10'dan win 8.1'e geçeyim mi

sb...

az önce yükledim ve hiç beğenmedim. her bir bilgime erişiyorlar. bu hiç hoşuma gitmedi. tamam eskisinde de ulaşıyorlardı belki ama sizin şu bilginizi burada kullanıyoruz demiyorlardı. böyle alenen kabul etmek de çok rahatsız edici. hem 8e alışmıştım ben. şimdi arayüz falan bi değişik. outlook var dosya göndermek istiyorum yok olmaz diyor. ne salak bişi olmuş bu w10. duyurudaki bilimum başlıklardan çok memnun kalanların olduğunu gördüm. ne yapmalıyım bilemedim. pc kaldırıyor, bi sıkıntı yok şimdilik. çok mu gelenekselim ya?

eskisine döneyim mi a dostlar? her şey değişmiş bu w10'da. simgelerin yerleri falan... öbürü daha afilliydi sanki.

şimdi ben dönmek istesem de nasıl nereden dönücem? servise mi vericem bu pc.yi?
tabi bir de döneyim mi? neden?

uzun oldu bu sefer idare edin.

format^^ :D
korsan yazılıma izin vermediği için yüklemiyorum ben ama çok memnun olanlar da var.
fiş almazsan 5tl'ye hallederim servise vermene gerek yok.
  • anil  (24.09.15 00:50:14)
Beğenmedim geri dönmek istiyorum diye bi seçenek olmalı kurcalayın

  • meyve parcacikli kadin  (24.09.15 01:09:32)
Formatta tekrar 10 yüklenir

  • meyve parcacikli kadin  (24.09.15 01:09:51)
windows 10 çok iyi, devam et bence.
ayarlardan bilgi erişimi ile ilgili her şeyi off yapabilirsin.

  • byrusber  (24.09.15 01:19:48)
kişisel hiçbi bilgine erişemezler.

bu konu çok yanlış anlaşılan bi konu.

kaldı ki kim ne yapsın bireysel kullanıcının bilgisini?

ayrıca konu bireysel haklarsa o halde windows serisinin tamamını kullanamazsın.

linux a yönel.
  • kosun lan mevzu var  (24.09.15 01:35:10)
ya ben eski 8.1 64bitimi istiyorummm nasıl dönücem bi yönlendirin. sistem geri yükleme bişi yaptım. w10'da kaldı.

  • bıdıbıdı  (24.09.15 01:35:46)
sıfırdan 8.1 kurmalısın

bunun için usb veya dvd olarak 8.1 e ihtiyacın var.
  • kosun lan mevzu var  (24.09.15 01:38:46)
aradan bir ay geçmediği için sistemde 8.1'e geri dönün noktası vardı. komple pc.de ne var ne yok silip süpürdü. çok uzun zaman aldı ama pc ik günkü gibi oldu. çok mutluyum :)

cevaplar için teşekkür ederim.
  • bıdıbıdı  (24.09.15 13:20:45)