ex one

ah bu gönül işleri ne b.ktan işler... eskisi geldi. henüz amacı ne bilmiyorum ama çok üzgünmüş, beni çok incitmiş beni insan olarak sevip sayıyormuş. yüzyüze görüşmek istiyormuş.

şimdi ben buna ne diyim? kafamı da karıştırdı. halbusem tam unutmuştum ki arı kovanına çomak sokmuş gibi oldu. bütün duygularım geri geldi.

siz de kendinizi böyle durumlarda mal gibi hissediyor musunuz? ne yapayım ben şimdi? ya geri dönmek istiyordur ya da kendi vicdani muhasebesini yapıyor. ayyy bilemedim.

bişiler söyleyin.

Valla hanim duymasin ama benim eski evlenen hatun kisi de geri donmek istese bana depar atarak giderim. Bi de ben ayrilmak istemistim suc tamamen bendeydi. Sen de git bence ama onun yuzunden ayrildiysaniz yine ayrilabilirsiniz muhtemelen hic o topa girme. Benim aklim basima geldi o yuzden gel dese giderim dusunmeden.

  • condom kurşunu  (23.09.15 11:23:39)
o ayrıldı ama biraz da ortak karar gibiydi. aileler işin içine girmişti. sonradan işler karıştı. ben de o da ailelerimize baktık falan... yani o da suçlu, ben de yerine göre. şimdi bunun özlemi midir yoksa içimizde kalanlar mıdır bilemedim. dönse ve ben de kabul etsem bi yapan bi daha yapar durumu döner mi bilmiyorum.

  • bıdıbıdı  (23.09.15 11:32:05)
sakın görüşme

  • neferkitty  (23.09.15 16:26:27)
unuttuysan aklını falan karıştırması mümkün olmazdı. boş değilsin işte.

görüş, inanırsan, değişmişseniz karşılıklı, dene tekrardan.

edit: duyuruna verdiğin cevabı gördüm şimdi. ailelerin karıştığı. kaç. hiç bulaşma. ailelerin işin içine girdikten sonra bozulduğu ilişkilerden hayır gelmez.
  • sen git ben geliyorum  (23.09.15 16:46:54 ~ 16:47:44)
ya artık aileleri işin içine karıştırmayacağım ve bunda netim. o değişmiş midir bilmiyorum ama ben değiştim. en azndan düşüncelerim değişti. artık büyüdüm ve ne kadar canımı yakaiblir ki? dibi gördüm. şimdi de zaten ha var ha yok. ama onu görünce neler olacağını çok merak ediyorum. eskisi gibi salak salak davranmam sanırım onca şeyin üstüne. off pöfff!

  • bıdıbıdı  (23.09.15 17:04:40)
sadece yapılan yorumları okuyarak duyurunun ne olduğunu tahmin ettim.
kabul etme.

evet, benim de moralim bozulurdu bu gibi bi durumda. "lan bu salak niye aradıki şimdi" derdim. ama asla geri dönmezdim.
  • lesmiserables  (23.09.15 17:14:49 ~ 17:15:18)