Sporcu icin saat tavsiyesi?

iyi gunler degerli suser abilerim,ablalarim,kardeslerim..

amator olarak spor yapan bendeniz icin;

- su gecirmeyen (genelde yuzme antrenmaninda kullanacagim)

- gelismis ve kullanimi kolay kronometresi olan

- tercihen dijital

- antrenman esnasinda yaktigim kaloriyi ve

- 1 gun boyunca harcadigim kaloriyi gosteren

- kalp atim hizimi da gosteren

- fiyat olarak 350 tl'yi gecmeyecek

bir saat onerebilir misiniz marka ve model olarak ?

tesekkur ederim..

Kardeş o bütçe ile tüm bu özellikleri bir arada alamazsın. Yine de decathlonun kendi saatlerine bak. Paraya kiyarim dersen garmin'e bak.

  • orient blue  (19.09.15 19:29:24)
bütçeni az daha arttırırsan kaliteli bir marka: www.suuntosaat.com

  • Huan8  (19.09.15 20:30:28)
Önceliğin yüzerken kullanmak olduğu için waterproof olmayan fitbit charge gibi ürünleri geçtim.

Kalp atım hızım olmasa da olur dersen misfit speedo shine işini görür sanki misfit.com esas olayı yüzme takibi zaten bunun

edit: sonradan farkettim saat sormuşsun, ben activity tracker önermiştim srry :/
  • elon  (19.09.15 21:43:00 ~ 21:43:54)
@elon

abi, ben activity tracker diye birsey duymamistim daha once, ben o tur aletlerin hepsinin saat oldugunu dusunuyordum.. o dediginiz de olur..
  • wagner love  (19.09.15 22:43:34)
Bütçeyi biraz arttırcılardanım. Önerim garmin swim

  • hayde bre  (20.09.15 07:26:21)
merhaba uygun fiyata iyi bir sey ariyorsan bu yaz turkiye pazarina giren firma var. onu tavsiye edebilirim. firma abd'de is yapiyor bu arada bilgin olsun.

asagidaki saatlerden birini secip (tercihen en ucuzunu), yanina gogus bandi eklemelisin

www.soleusrunning.com.tr

gogus bantsiz kalp ritmi olcen saat yok,

www.soleusrunning.com.tr
  • evimin paspasi  (20.09.15 07:47:57)
Göğüs bandı olmadan nabız ölçen saat var. Garmin 225 gibi ama tam su geçirmez olmayabilir. Bir de saatler isi değişiminden dolayı du altında nabız ölçerken yanılabiliyormuş. Araştırmak lazim.

  • orient blue  (20.09.15 14:45:02)
biz zaten gogus bandini kalp ritmi icin soyledik. nabiz icin soylemedik ki !

nasil okuyorsunuz anlamiyorum.
  • evimin paspasi  (21.09.15 10:43:41)