Virginia Angus?

Arkadaşlar et veya burger yiyelim dedik bugün, Virginia Angus mekanı dikkatimi çekti ancak çok kalabalık olduğu söyleniyor, sıra bekliyormuş insanlar kapılarda (ya da pazarlama yöntemi artık bilemedim)

Tahtakale tarafındaki yerine mi gidelim Nişantaşı mı sizce, hangisi daha geniş ve düzgün servise sahip? Bir de pazar günü 5-6 sıralarında nasıl olur mekan?

Tahtakaledekine gitmiştim. İlk şubesi sanırım. Hemen yer bulduk oturduk. Şiddetle tavsiye edilir. O saatlerde yoğun olur elbette. Nişantaşı hakkında hiçbir fikrim yok.

  • rakidabalikolsa  (13.09.15 13:07:31)
Nişantaşındaki şubesi gayet geniş, hem dışarıda hem içeri de oturabilirsiniz, diğer şube ufacık bir yer,
Nişantaşı diyorum,

  • a perfect lie  (13.09.15 13:10:46)
tahtakale ass kadar bir yer. nişantaşı daha geniş ekstra olarak dış cafesi de var orası da 9-10 masa alıyor. ben gittiğimde pazardı 5dk bekledim dış cafeye oturdum. oturduktan sonra dert etme siparişlerinde sıkıntı olmaz

  • patr  (13.09.15 13:15:38)
Nişantaşına gidin. Lezzet ve fiyat olarak aynı. Hem de daha ferah mekan. Haftasonu yer için bekleme ihtimaliniz yüksek eminönüdekinde. Ayrıca virginia angus da çok bozdu. Artık gitmeme kararı aldım.

  • synesthesia  (13.09.15 13:32:18 ~ 13:32:58)