samsun'da ne yapmalı?

pazartesi sabah uçakla samsun'a gidiyorum. havaalanından tekkeköy'e gitmem gerekiyor. öncelikle nasıl gderim onu sorayım. orada işim bitince de akşam 9'daki uçağa kadar oyalanmam lazım. nerelere gitmeline yapmalı da o kadar saat tek başına sıkılmamalı?

tekkeköy ile hava limanı şehir merkezinin dışında. tekkeköy'e dolmuşlar var sanıyorum. fakat o dolmuşlara havalimanından nasıl gidilir bilmiyorum.

bi iki sene önce samsun'da ne yenir diye bi yazı yazmıştım. ona bakabilirsiniz isterseniz. efe.me
  • chipowski  (12.09.15 16:14:09)
Atakum'a gidip sahilde vakit geçirebilirsiniz.

  • BuddyGuy  (12.09.15 16:33:04)
Kahvalti yapacaksan camlidag (merkezde ve atakumda var )
simit sarayi tarzi yerler de var ama camlidagin kahvaltisi bir baska.
Merkezde yapilacak pek bir sey yok ruspazari var buradan ufak hediyeler alabilirsin. Doner yemeden gitme (calikusu tavsiyemdir) Genel olarak genc nufus atakumda dolayisiyla guzel mekanlar da hep orada.
Soracagin herhangi bir sey olursa mesaj atabilirsin :)
guzel mekanlar hep atakumda
  • c ile degil j ile  (13.09.15 03:16:57)