Günde 1 paket sigara içen birine

Şu alet ne kadar yardımcı olabilir ?

www.elektroniksigaralar.gen.tr

Annem, ablam, ablamın eşi sigarayı azaltmak için elektronik sigaraya başlamışlardı.
başlarda bir heves içtiler, sonra elektronik sigarayı kenara atıp normal sigara içmeye devam ettiler.

  • innerbliss  (11.09.15 15:43:31)
@innerbliss dfsgse bu enteresan hikayen için teşekkürler, fakat nedeni de lazım bana , daha mı iğrenç tadı , yoksa daha mı çok sigara çektiriyor vs vs ?

  • kahramanikarus  (11.09.15 15:45:18 ~ 15:45:47)
bir müddet sonra berbat bir kokusu olan bir alet son derece yardımcı oluyor yani bana ve arkadaşlarıma baya yardımcı olmuştu fakat sigardan daha zararlı olduğu söyleniyordu ikinci ağızdan öyle şeyler duymuşluğumda var yani

  • Yaratıcı Nickli Helper  (11.09.15 15:46:46)
tam olarak o tanımladığın kişiyim.

aynı ürünü kullandım.

sonuç;

ilk bir kaç gün kendini kandırıyorsun.
sigarayı bıraktığını sanıyorsun.
"canım hiç sigara istemiyor ya" diyorsun.

fakat yalan.

bi süre sonra vücut nikotinden arınmaya başladığında gerçek sigara isteği artıyor.

çevremde en az 7-8 arkadaşım bu tarz ürünleri kullandı.

sonuç, birazdan birlikte kahve eşliğinde ofis dışına çıkıp birer sigara içicez.

şimdi burda, "bırakan arkadaşlarım var, olay kafada bitiyor" tarzında şeyler yazıcaklar

evet olay kafada bitiyor.
kesinlikle haklılar.
e o zaman kullanma bunu.

ne alıyorsun.
  • skbn  (11.09.15 16:06:17)
bikaç yıl önce çinden 10 tane getirttim bunlardan. birini ben kullandım. bikaçını sattım. gerisini eşe dosta dağıttım. aldığım geri bildirimlerden yola çıkarak söyleyebilirim ki bi boka yaramıyor :) başarı oran 0/10
iyimser bi tahminle 1hafta hiç sigara içmezsin. ertesi gün markette bulursun kendini'bi camel soft alabilir miyim?'

  • mr2alp  (11.09.15 16:10:30)
Kız arkadaşım elektronik sigara kullanıyor, eğer ovale black gibi kaliteli bir sıvı kullanırsanız sigara içme isteğinizi kesiyor.

Ayrıca nikotin de içeriyor bu sıvılar, ovale black'in 16mg nikotin içerenleri var.

Çok farklı bir tecrübe, alışırsanız ve bırakma isteğiniz varsa bırakırsınız. Yoksa sizi bağlasalar kolunuzu keser gidip gene içersiniz sigarayı, e sigaradan mucize beklemeyin, içinizde azıcık istek de olsun.
  • kimlanbu  (11.09.15 16:20:55)
gerçek sigaranın yerini tutmuyormuş. sigara gibi hissettirmemiş.

  • innerbliss  (11.09.15 16:22:20)
hacı onlar kesmez.
subox mini filan gibi bişi al ki aldığına değsin
adam sikici aracılara para kaptırma
www.fasttech.com

illa yok o ufaklardan alıcam dersen

www.fasttech.com
  • kyha  (11.09.15 16:23:44)
www.fasttech.com
hatta bu

  • kyha  (11.09.15 16:27:08)