Hareketsiz Yaşam

Selamlar,

Daha once olusturulmus, hareketsiz yasantilarimiza dikkat ceken kampanya, brosur vb gibi uygulamalar var mi bildiginiz?

Yoksa yapalım mı?

  • Karluk  (29.09.09 21:56:06)
@Karluk,

Bir Grafik Tasarim ogrencisi olarak diploma projemde bu konuyu ele almak istiyorum. Henuz arastirmalarimin basindayim. Bilgisayar ve internetin yayginlasmasiyla birlikte hayat kalitemizi dusuren cok buyuk bir sorunsal aslinda. Bir sekilde dikkat cekilmesi gerekiyor.

Bu konuyla ilgili bilgi toplamaliyim.
  • msb  (29.09.09 22:29:00)
"tv'yi kapat,hayatı aç" mı ne? o var

  • aksasu  (29.09.09 23:25:22)
nickeledeon'da bi reklam gösteriyolardı eskiden, işte atari, bilgisayar oyunları, sanal gerçeklik falan filan bunların hiçbirinin gerçek hayattaki deneyimlerle, sokakte basketbol oynamakla boy ölçüşemeyeceğini anlatıyodu çocuklara ama nickelodeon'ın kendi reklamı mıydı, yoksa başka bişeyin miydi hiç hatırlamıyorum

  • hayali arkadaş  (30.09.09 02:09:28)
kalbini sev kırmızı giy var bi de.

  • bryan fury  (30.09.09 08:31:02)
Keşke diploma projeni bitirdikten sonra bizle de paylaşsan sitede falan yayınlasak, valla amerikaya dönecez böyle bi kaç on yıl giderse

  • Karluk  (30.09.09 19:19:25)
@Karluk,

eksisozluk.msb@gmail.com adresine bos mail atarsan ilerleyen zamanlarda bu konu hakkindaki bilgilerinden faydalanmak isterim.

Sitende de yayinlariz :) Hatta projeyi bitirdikten sonra gercek hayatta uygulamaya gecirmek icin de cabalarim olacak.
  • msb  (30.09.09 20:59:39)
msb,

e-postayı yolladım ama boş değil, projeyi bitirdikten sonra spor konusunda herkese olduğu gibi sana da destek verip yardım etmekten mutluluk duyarım.
  • Karluk  (01.10.09 04:28:12)