Gözyaşlarınızı nerede ne zaman koyverirsiniz?

yakın bir arkadaşla otururken, dertleşirken
yemek yerken.
arabadayken.
uykudan uyandığınız zaman.
uyumadan önce.
içerken(alköl)
vb.

Film & dizi izlerken.

  • amelie poulain  (03.09.15 12:03:00)
sevgilimle dertleşirken. bu aralar çok sık oluyor, malum, ölümler coğrafyasıyız.

  • vecihi ile fikret  (03.09.15 12:03:28)
durduk yere canım ağlamak istiyor diye ağlayabilirim. her an her yerde her durumda kısaca.

  • sta  (03.09.15 12:08:44)
Asla bir baskasinin yaninda aglamam. Ağladığımi goren olmamistir. Onun disinda nerde gelirse artık.

  • rayde  (03.09.15 12:11:24)
animelerde olabiliyor. (bkz: ano hana)

  • empat  (03.09.15 12:44:30)
özlediğimde

  • yalnizliktan devren kiralik  (03.09.15 12:45:26)
FİLM

  • Alt4y  (03.09.15 12:54:31)
içerken.

  • taklayamigeldiklan  (03.09.15 13:29:36)
  • mermize  (03.09.15 13:41:54)
sadece yalnızken. mümkünse geceleyin karanlıkta, yatmadan hemen önce. ağlarım, rahatlarım, deşarj olup mis gibi uyurum ve ağladığım gecelerin ertesi sabahı güne genelde çok güzel başlarım.

  • köstebek kurabiye  (03.09.15 13:47:52)
Hicbiri.

  • stavro  (03.09.15 14:00:21)
Vanttuday +1.

  • papillon7  (04.09.15 09:39:16)
want2die+2.

  • arnold schwarzeneger  (04.09.15 09:40:51)
Yalnızken, okuduğum kitapta, izlediğim filmde veya dinlediğim müzikte kendime ait bir şeyler bulunca.

  • mathilda lando  (04.09.15 09:47:48)
sinirlendiğimde.

  • şubatsonrası  (04.09.15 10:03:03)
10 kere ağladıysam 9'u uyumadan öncedir. yapayalnız olsam bile, "şimdi uyuyacağım" diye yatağa yollanmadan önce kafam bir şekilde meşgul olduğu için ağlatacak konuya tam olarak odaklanamıyorum. o yatağa giriş, "gün bitti, uyuyacağız" düşüncesinin zihne hücum edişi... benim kayış genelde o anda kopuyor.

  • der meister  (04.09.15 10:07:50)
Uyumadan önce ve uyandıktan sonra hiç ağlamadım. İçerken de hiç ağlamadım.

Beni üzen bir konuyu konuşurken / düşünürken ağladığım olur. Yer ve zaman farketmiyor yemek yerken de ağladım, telefonda biriyle konuşurken de ağladım, evde iş yaparken de ağladım.
Bir de nikah kıyılma anı, 9 eylül gibi milli bayramların bir kaçında duygulanıp ağlamaklı olmuşluğum gözyaşımı tutamamışlığım var.

En son ağlamam ağustos başındaydı ve inanılmazdı. İlk kez neredeyse avazım çıktığı kadar bağıra bağıra ağladım. Arkasından da koruma kalkanlarımı kaldırdım artık kimsenin beni üzmesine izin vermeyeceğim.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (04.09.15 10:34:38)
ağlamak var ağlamak var.
hıçkırarak ağlamak var, boğazın daralırcasına nefes alamıyormuşcasına, sadece gözlerin dolması ve ağlamamak için kendini tutmak için çabalamak var. sessizce ağlamak var aynı odada uyuyan arkadaşınız duyamacağı derece sesssiz ki bunda da iyiyimdir. ağlarken çalan telefona hiçbirşey yokmuş gibi cevap verebilmek var ki en iyi yaptığım şeydir.

kendimle iken, çoğu zaman gecenin ilerleyen saatlerinde 4 gibi fln hıçkırarak.
bazen eski sevgilimin bende bıraktığı izler canımı acıtınca, damların akması şeklinde.

bazen bir şarkıda, bazen karşımda oturmuş birbirine sahip çıkan seven tanıdığım iki insanı görünce dolan gözler.

alkol alınca ağlamam. sigara içince ağlarım. uyanınca ise hiç ağlamadım. bir arkadaşımla dertleşirken bir kere fln gözüm dolmuştur sadece.
  • mobydick  (31.05.16 15:31:54)
Hicbiri.

Edit: Simdi farkettim, eski bir duyuruymus ve zamaninda da ayni cevabi vermisim, o zaman da gamsizmisim:)
  • stavro  (31.05.16 15:46:06 ~ 15:47:02)
şimdi düşününce, istisnasız olarak tek başımayken.
bir otel odası ya da evin bir odası.
bazen gece arabayla giderken.
  • buak  (16.10.16 23:17:38)
en son ne zaman ağladım hatırlamıyorum +1

ağlamışsam da gizli gizli evde ağlamışımdır.
  • ruhen hastayim ben  (16.10.16 23:25:56)