Ayasofya İle Ilgili 4 Soru

Onceden randevu almak gerekiyor mu?
Cumartesi gunleri kalabalik oluyor mu?
Oraya kadar gidip kalabaliktan donme ihtimali var mi?
Internetten bilet alsam daha avantajli olur mu?
Biraz ipucu verirseniz sevinirim.

-randevuya gerek yok.
-ctesi kalabalık olabiliyor. havaya da baglı bıraz.
-gerı donme ıhtımalı yok. sıra uzunsa bekliyorsun. beklemezsen sen bılırsın. tabı kapanma saatıne yakın gıdersen belkı gıremezsın.
-ınternetten bılet almanın avantajı yok.
  • fatihkkk  (01.09.15 23:39:30)
muze kart gecerli oraya. para vermek yerine oyle yapabilirsiniz.

  • bohr atom modeli  (02.09.15 00:03:39)
Bilet 30 tl
Temmuzda haftaici gideyim dedim, girisinden tee arkadaki fiskiyeye kadar kuyruk vardi. Muzekartlilar ama baska siradan giriyor, kisa suruyor.
Bildigim kadariyla ptesi haric her gun acik. (Internette yazar)
Randevuya gerek yok.
Online bilet aliniyor mu bilmiyorum ama bilet makinalari da var gise disinda.

Acilis kapanis saatleri de muze gibi.
  • kuehles blondes  (02.09.15 01:14:36)
dosim.kulturturizm.gov.tr

ayasofya da listede var. muzekartla girilebiliyor.

not: yandaki fiyatlar muze kart olmadan girisinin ne kadar oldugu.
  • bohr atom modeli  (02.09.15 11:04:04 ~ 11:04:34)