Telefon kapandı ve açılmıyor

Merhaba,

Bugün S4 custom rom'u güncelledim. Açtım, oyun oynadım, şarjım azaldı ve tel kapandı. Şarja taktım ve telefon açıldı. Ardından kapandı ve bir daha açılmadı. Şarj da almıyor ve recovery filan kısmına da giremiyorum. Sorunu nasıl düzeltebilirim? ya da korkunçlu soru: "hard brick" mi oldu?

hard brick icin rom veya update vs yaparken cakilmasi lazim.

ses acma ya da kapama tusuna basili tutarak acmaya calisin. usb kabloyu da takili deneyebilirsiniz. yesil android cikarsa start ya da baslata basin.
  • jugador  (18.08.15 22:19:58)
zaten sorun o tuşların da işleve sahip olmaması :/ ne samsung yazısı ne downloading modu ne recovery modu. hiçbirinden ses yok

  • cemallamec  (18.08.15 23:31:23)
hard brick olması milyonda bir ihtimal. diğer ihtimalleri dene. download mod'u açmayı dene, açılırsa twrp'nin s4 sürümünü flashla, all format yap, sonra stock romu kurabilirsin sanıyorum.

  • semender  (20.08.15 14:49:03)
download mode açılmıyor :/ ne yaptıysam. başka bataryalar taktım o bile olmuyo

  • cemallamec  (21.08.15 10:01:04)