Game of Thrones mi Breaking Bad mi?

Hiç izlememiş olmayı ve şimdi baştan izlemeyi isterdiniz değil mi? İşte o kişi benim.

İkisini de izlememiş biri hangisini izlesin? Her ikisi olmaz.

ikisinden biriyse bb. sırayla izlerim diyorsan got'tan başla.

  • zgrydn  (11.08.15 16:12:58 ~ 16:16:37)
ikisi de büyük balonlar, ikisini de izlemeyen "hiçbir şey" kaybetmez hayatında. ikisini de izlemesem de olurdu.

  • devilred  (11.08.15 16:15:05)
bb tabii ki. game of'u full izlemiş olsam bile ilk 20'mde bile değil.

  • mermize  (11.08.15 16:16:09)
Breaking Bad'i izlesin. GOT'u okusun (isterse).

  • pandispanya  (11.08.15 16:18:06)
got daha bitmedi. bb ile başla. ikisinin de yeri ayrı ayrıca.

  • mellifica  (11.08.15 16:47:56)
once bb ile baslayabilirsiniz.
ben pek begenmem ama seveni cok :)
izlemezseniz -ikisi icin de- bir sey kaybetmezsiniz.
  • chaotic good  (11.08.15 17:22:02)
breaking bad izle. got çok gereksiz uzattı.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (11.08.15 17:35:01)
ikisini de izledim, kesinlikle breaking bad derim.

  • der meister  (11.08.15 17:40:13)
favori 2 dizim. 2sini de çok sevsem de fantastik kitaplara/evrenlere ilgimden dolayı game of thrones ağır basıyor. ha şuan can sıkıntısından breaking badi 2.ye izliyorum, got'u 2.ye izlemek gelmedi daha içimden.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (11.08.15 18:11:05)
Kesinlikle Breaking Bad.

Yalnız o kadar BB denmiş ki, muhtemelen çok yüksek beklentiyle başlayacaksın ve "bu ne lan bir b.k olmuyor" diyeceksin. BB içine girmesi zor bir dizi, mutlaka ilk sezonu bitir; ondan sonra devam edip etmeyeceğine karar verirsin. (Tezcanlı ve sabırsız biriysen muhtemelen devam etmeyeceksin.)
  • pulsartgr  (11.08.15 18:12:22)