İnternet radyosu açmak ve program içeriği

Selamlar herkese

Gemiden geldim geleli değişik işlere merak sardım, internet radyoculuğu yapmak istiyordum yıllardır, neyse gerçekleştirdim gibi yayına başladım :)

Müzik türü olarak her telden çalabilirim, elektronik müzikten, klasik rock, reggaeton parçalardan oluşan birkaç playlist hazırladım.

ikincisi de canlı yayında nelerden bahsedilir, nasil yapilir edilir konusu. Normalde cok muhabbet bir insan oldugumu soylerler, bircok animdan anlatabilirim ama karsilikli diyaloglar monolog a göre daha ilgi çekici olur diye düsünüyorum. Muzo ile yastik sohbetleri dinleyen bir neslin cocuguyuz ne de olsa :))

Dusuncelerinizi yazabilirseniz sevinirim

konuk al. arkadaslarindan basla mesela.

  • jam  (09.08.15 00:58:46)
arkadaslarimdan yayina katilabilecek birilerini yakalamak mumkun degil pek, topu topu 3-4 dostum var onlarda hep gemilerde ve telefon cekim alani disinda :)

yine de baska birilerini bulmaya calisacagim, onerin icin tesekkurler
  • Northern Mariner  (09.08.15 01:58:01)
geyik yapabileeğin birini çağır, bi konuyu araştırın, sonra da araştırdıklarınızı araya sıkıştırarak geyik yapın. stephen fry'ın bbc için yaptığı bi quiz show var QI diye youtube'da ona bakabilirsin bu söylediğim için. orda da quiz show olmasına rağmen konuklar hep komedyen ve geyik çeviriyolar.

  • yazmamaya yemin eden adam  (09.08.15 02:55:27)
bu olabilir ,tabi kitleyi cekecek ortam da onemli..

Ben daha cok telefon baglantisi gibi birsey dusunmustum belki oyle daha iyi olabilir bu konuk olayinin yerine
  • Northern Mariner  (09.08.15 03:26:40)