1.500TL'lik Telefon

Selamlar,

1.500 TL limitle alınabilecek telefon önerileriniz nelerdir? Ya şu telefonu alsan acayip performans farkı olur ama +100 TL vermen gerekiyor derseniz o önerilerinizi de alabilirim.

  • mr.goodcat  (08.08.15 10:20:14)
(bkz: meizu mx4)

  • givemesomesubstance  (08.08.15 11:00:30)
Note 3

  • six packsiz  (08.08.15 11:16:11)
nexus 4 al piyasadaki çoğu "yeni" telefonu hala tokatlıyormuş :D ben öyle duydum da pek şeyapmadım tabi :D

  • six packsiz  (08.08.15 12:14:50)
  • evrimini tamamlamis hamambocegi  (08.08.15 12:24:23)
tabii ki asus zenfone 2

  • taklayamigeldiklan  (08.08.15 12:49:49 ~ 12:50:07)
Sony xperia z3 compact

  • berhudar ol evladim  (08.08.15 13:42:50)
Zenfone 2 aldım aşırı ısındı. Iade ettim cayma hakkımı kullandırmadı asus. Hakem heyetine verdim. Uzak dur bence kamerası da tirt hatta ağır baya. Telefonun kendisi de çok büyük. Son seriler olmak kaydiyla 507k vs. Lg g3 alabilirsiniz.
Note 3 de olabilir.
Ben g4 aldım memnunum ama bütçeyi aşar ha aceleniz yoksa 1 ay sonra ucuzlar. G4 su an bence her yönden iyi bir telefon. Sorunuz varsa alabilirim.
  • karacigerim vur kadehlere  (08.08.15 19:47:01)
Ben oyun oynamıyorum ama sürekli internette takılırım ve telefon 1 günü rahat çıkarıyor. Sıkıntı görmedim. Sabah doldurunca telefonla gün boyu normal kullanimlarda aksam uyumadan once daha yüzde 40 50si kalmış oluyor, cok kullandıysam 20 filan. Memnunum. 5 küsur saat ekran süresi alabiliyorum. Zaten pili tüketen de sürekli açık sosyal medya hesaplari veri akışları babanizda böyle hesaplar da yoksa çok daha uzun gider sarj. Ekranin parlarlakligi da iyi bu sebeple ekran parlaklığını yuzde 40 ile kullansaniz yeter.
Yine de bi note serileri kadar uzun gitmiyor şarjı haliyle.
Su an piyasada her özelliği normalin üstünde tatmin saglayan telefon bence lg g4 ben de ilk defa lg kullanıyorum samsunglardan bana daha akıcı geliyor.
  • karacigerim vur kadehlere  (08.08.15 22:00:52)