Kızın benden hoşlanıyor olma ihtimali?

Merhaba herkese. Okulda bir kız var. Sene içinde 150 kişilik bir kitle dersini beraber alıyorduk. İlk defa orada gördüm zaten. Kendini beğenen biri değilim, özgüven de yok. Ama sanki kızdan bir şeyler sezdim. Sınıfın önünde karşılıklı iki bank var. Ben birinde oturuyordum, o da arkadaşlarıyla beraber sınıfa doğru giriyordu. Arkadaşları girdi içeri, o da benim karşımdaki banka oturdu. Hiç dikkatimi çekmemişti de ilk defa orada çekti. Ondan 1-2 hafta sonra aynı dersteydik. Sınıfa 50 kişi falan geliyordur zaten. Ders bitti, o çıktı arkadaşıyla beraber. Ben de hocayı bekledim. Beraber konuşa konuşa çıktık. Kız da arkadaşıyla beraber kapının dışında bekliyorlardı. Gerçi şimdi düşündüm de belki de hocayı bekliyorlardı bir şey konuşmak için, yanında biri olduğunu görünce konuşmadılar.

Şimdi de yaz okulunda 2 ortak dersimiz var. Dün yemekten çıktığımda o merdivenlerden iniyordu. Gördüm ama bakmadım. Tam gözden kaybolana doğru baktım, göz göze geldik. Haftaya sınavlar var. Dersler bitti. Bilmiyorum ne yapsam. Konuşasım geliyor, hoşlandım çünkü kızdan. Onun bana karşı ne hissettiğini bilmiyorum. Ama hani diyorlar ya "kızlar teklif etmiyor" diye, sanırım dedikleri bu. Biraz işaret veriyorlar, bizden de hareket bekliyorlar sonra. Evet bunu 22 yaşında fark ediyorum...

Ne yapmalıyım sizce? Hoşlanıyor olabilir mi? Biliyorum bunlar yetersiz veriler ama...

hoşlanmıyosa bile sen hoşlandıysan git tanış kızla ne kaybedersin?

bu verilerle hoşlanıyo hoşlanmıyo diyemem ben
  • shotgunwoman  (06.08.15 23:55:36)
kız işaret vermemiş ki? karşındaki banka oturmuş... her gün metroda kütüphanede otobüste onlarca kişinin karşısına oturuyoruz ya. sen biraz fazla gülücüğe odaklanmışsın :)

  • littlejack  (07.08.15 00:39:22)
lisans 1 deyken amfide en öndeydim. rastgele arkama doğru baktım bi ara. bi kız bana doğru bakıyodu. önüme döndüm ve 5-10 sn sonra tekrar baktım. kız hala bana bakıyordu. ders bitimine kadar bunu birçok kez yaşadım.

ortak bi arkadaşımız vardı ve ondan gidip beni sormasını rica ettim. ergenlik işte amk git kendin konuş. sonra arkadaş gitmiş, sormuş. kız buna demiş ki "yoo ne hoşlanması, hiç öyle bi amacım yoktu, sadece gözüm dalmıştı." dedi.

dostum bak; her alarm yangın alarmı olmuyor. ;)

şimdi senin verdiğin örnekleri bir düşün.

sıradan şeyler bunlar. ama sen hoşlanmışsın.

"seviyosan git konuş abi"
  • kupigometa  (07.08.15 02:06:41)
kızın senden hoşlandığını gösteren hiçbir şey yok.
aynı okulda 3-5 kere karşılaşmışsınız.so?
sana işaret verdiği falan yok. genel türk erkeği kalıbından biraz çıksana. ''anaa gız bağa baktı, kesin verecek'' tarzı yaklaşımlardan uzaklaşsanız hoş olabilir. kişisel gelişiminiz açısından yani.
hoşlanıyorsan da iletişim kurmaya çalış. zira kız senin farkında bile değildir muhtemelen.
  • birtutamkarabiber  (07.08.15 15:08:03)
Life moves pretty fast. If you don't stop and look around for a while, you could miss it..

  • hik mik  (07.08.15 15:12:12)