Bodrum'da Samara Otel mi yoksa Voyage Otel mi ???

Hangisini seçmeliyiz kararsız kaldık..

arkadaşım Samara'yı çok beğenmiş onda ısrar ediyor bana da yorumları okuduğumda Voyage Bodrum daha çekici geldi sizce hangisi

  • she is a lady  (05.08.15 12:03:48)
voyage torba mı türkbükü mü ? torbayı tavsiye edebilirim

  • joe dalton  (05.08.15 12:04:12)
voyage torba olanı seçin en güzeli odur. voyage bodrum biraz daha dandiktir ama fena değil yine de.

  • sta  (05.08.15 12:04:17)
yok ben voyage bodrum'u düşünmüştüm merkeze yakın olduğu için.

voyage torba merkeze yakın mı peki ?? bodrum hakkında hiç bilgim yok da maalesef. gitmişken otele hapsolmak değil merkeze gitmek eğlence hayatına bakmak istiyoruz
  • she is a lady  (05.08.15 12:07:30)
Bodrumu gezecekseniz daha alt seviye bir otel seçebilirsiniz. Voyage torba'ya giden çoğu kişi bodrum'u görmeden dönüş yapıyor. Ama çok iyi bir otel.

  • ehti  (05.08.15 12:15:44)
evet gitmişken Bodrum merkezi de görmek istiyoruz. Bodrum Kalesi'ni görmek ve tekne turlarına katılmak için Bodrum merkeze yakın biryer olmalı. Voyage Otel Bodrum da yakın görünüyor merkeze

  • she is a lady  (05.08.15 12:17:17)
voyage torba merkeze yakın değil ama çok güzel otel. voyage bodrum merkezde, torbadaki otel kadar güzel değil ama fena da değil tercih edilir.

  • sta  (05.08.15 12:32:56)
voyage torbada servis - minibüs falan var. ama merkeze uzak temiz yarım saat sürer bodruma gitmesi.

  • joe dalton  (05.08.15 12:41:46)
voyage torba güzel otelmiş ama hiç yer yokmuş maalesef :((

samara hakkında bilgisi olan var mı acaba ?
  • she is a lady  (05.08.15 12:45:33)
hiç düşünme voyage'a git. torba olsaydı iyi olurdu ancak ikisi de güzel. ikisinde de kaldım.

  • air  (05.08.15 12:59:44 ~ 12:59:57)
voyage'lar genel olarak cillop gibidir. sorgun'daki süperdi mesela. torba da gayet güzel. tertemiz. yemekler çok güzel, servis süper, denizi havuzu harika.

  • orient blue  (05.08.15 14:08:35)
merkezdeki derim ben.

bardakçı koyundadır, çok güzel bir koydur ve merkeze iskelesinden dolmuş teknelerle 6 liraya 5 dakikada keyifli bir şekilde gidebilirsiniz rahatlıkla sıradan 4 liralık ve yarım saatlik toz toprak minibüs yolculukları yerine.

zaten merkeze inmeden torbada 1 hafta kalınca bodruma gelmiş olmuyorsunuz. bir haftalık tatilde bir gün inince de öyle olmuyor. bodrum tatili istiyorsanız merkezde vakit geçirin. diğer beldelere gidin birkaç gün. öyle ultra her sey dahil süper lüks otelde 7 hafta kalacaksanız buralara gelmenize gerek yok zaten.

çok pis rehberlik yaparım. detaylar için yazın.
  • cokponcik  (05.08.15 14:12:31 ~ 14:17:41)