4.kattan düşen ve kaybolan kedi ile ilgili yardım - tavsiyeleriniz lütfen..

merhaba,

az önce bir arkadaşımızın kedisinin 4.kattan bir arabanın üstüne düştüğünü ve korkup kaçtığını öğrendik. tüm gece aramışlar ama bulamamışlar, evi çevresini muhitini tanır mı bu arkadaş, geri döner mi?

ilan filan bastırmak gerekir mi? ne tavsiye edersiniz, ufak bir fikir bile çok makbule geçecek,

lütfen yardım...

can havliyle bir yerlere saklanıp iç kanama geçiriyor olabilir. iyice didik didik arasınlar.
çevre apartmanların kapı görevlilerine sorsunlar, fotoğraf bastırıp dağıtsınlar.
civardaki veterinerlere de sorsunlar
en önemlisi internette her yere fotoğraflı ilan bıraksınlar
  • innerbliss  (31.07.15 09:13:23)
Korkup kuytu bir yere saklanmıştır. Çok uzağa gitmemiştir. Fotoğraflı bir ilanın çok faydası olur.

  • zombi  (31.07.15 09:31:39)
aynı hamleyi benim kedim yaptı. Hemen 5 metre önümüzdeki apartmanın bodrum kısmında kuytu bir yerde saklanmışken bulduk. Hiç miyavlamayan hayvan çok ağır sesle miyavlıyordu. Akşam sessizliğinde dinleyin bir de ortalığı. Eğer ev kedisiyse uzaklaşma ihtimali çok düşük, sokakta yürümeyi bile bilmiyordur o. Çıkar ortaya merak etmeyin.

  • beyazfil  (31.07.15 09:40:12)
elinizde mama ile gidin sevdiği mama filan varsa belki kokuyu alır. çok uzaklaşacağını sanmıyorum. kendi de gelebilir ama yaralıysa sizin bulmanız gerekir.

  • kaputt  (31.07.15 09:45:15)
Benzeri bir durumu yaşadığımdan biliyorum, ben iki sokak arkada ağaç dibinde bulmuştum kedimi. Şoktan kıpırdamadan etrafına bakınıyordu. Yani çok uzaklaşmamıştır zaten sokağa alışık olmadığı için. Umarım bulunur.

  • kahramanikarus  (31.07.15 09:50:25)
haber alırsanız bize de bildirir misiniz? umarım bulunur kedi.

  • kaputt  (31.07.15 10:05:23)
kedi bir gün sonra dönmüş arkadaşlar.

  • kaputt  (07.08.15 08:50:15)