Ekşi'de bir süre kayıplara karışma, hesabı kapatma?

eskiden kafa izni gibi bir şey vardı. yok şimdi tabi.
ama ayarlarda hesabı kapatma diye bir şey var. şunu diyor;

''kullanıcı hesabınızı kapattığınız zaman başka kullanıcılar size mesaj atamayacaklardır.

tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden aktif hale getirebilirsiniz. lakin bu en erken hesabınızı kapattığınız tarihten itibaren 24 saat sonra yapılabilmektedir, bunu da hatırlatmak isteriz.''

şimdi zaten 24 saat sonra tekrar girmemek, girememek için kapatıyoruz ama ne zamana kadar geçerli bu? ben mesela 17 ağustosa kadar ara vermek istiyorum. 22 gün yapar. 17 ağustosta tekrar giriş yapabileceğimin garantisini ne veriyor? hesabı belli bir süre sonra uçurmuyorlar mı? deneyen var mı bunu?

kapatılan hesabı bir daha açamamak diye bir şey eskiden vardı, şimdi yok. girersin merak etme.

  • zgrydn  (27.07.15 12:46:33)
Ara ver 16 ağustos'ta gir hesabına işte. Sistemde takılabileceğini mi düşünüyorsun nedir anlamadım ki.

  • ufukcel  (27.07.15 12:48:34)
@ufukcel

sözlüğe girince çıkamıyorum. hiç girmemem lazım. procrastination var bende çok feci. çalışmamak için her türlü şeyi bulur, vakit öldürür ertelerim. rezil bir insanım. ama önce girmemeyi deneyeceğim. baktım olmadı yarın donduracağım 17'sine kadar.
  • kisa bisey olsun istemistim  (27.07.15 12:57:29)
Ver şifreni değiştireyim 17 ağustosta yollarım.

  • ufukcel  (27.07.15 12:58:45)
ahah yok sağol. hesabı kapatmanın dondurma olduğunu biliyorum zaten de süresini bilmiyordum. süresizmiş işte. beceremezsem donduracağım. teşekkür ederim yine de:.:)

  • kisa bisey olsun istemistim  (27.07.15 13:01:45)