thy kabin memurluğu alımı ile ilgili ...

arkadaşlar merhaba kız kardeşim mülakat için çağrıldı fakat ingilizcesine pek güvenmediğinden gidesi yok(aydın'da yaşıyoruz).daha önce mülakata girenler veya girmiş tanıdıkları olanlar beni biraz bilgilendirebilir mi ingilizcenin mülakattaki önem derecesi hakkında ? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

ben thy kabin memurlarının ana dili gibi ingilizce konuştuklarını sanmıyorum. bence gitsin şansını denesin. elenirse 1 sene ban gibi bir olay var ise ayrı.

thy de su içsen torpil lazım bu arada, ha bu demek değil ki torpilsiz girilmez. ama torpili olupta kardeşinizden kotü ingilizceye sahip birisini kardeşiniz yerine işe alabilirler.
  • nucleon  (24.07.15 18:21:53)
bence gitsin şansını denesin enazından ilerde pişman olmaz.Destek olun sizde elinizden geldiği kadar

  • betfair  (24.07.15 18:34:03)
Thynin sitesinde 2 yabancı dil gerekli diye yazıyordu hocam muhtemelen 2sini de çok iyi bilen değil de en azından ingilizceyi iyi bilmesini isterler diye düşünüyorum.Tabi girenler daha iyi bilir

  • 4Revq  (24.07.15 18:52:29)
mülakata çağrıldım henüz gitmedim.
anadil gibi ingilizce istemiyorlar saçma sapan konuşmayın.

  • c p  (24.07.15 18:54:51)
İlk olarak ingilizce sinavina cagiriliyorsunuz, orada dynet sistemi ile bir sinav yapılıyor. Cok zorlamayan bi sinav, sıfır değilse ingilizcesi gecilir. Bir iki gün icinde de mulakata çağırılıyor, genelde bir yabancı bir Türk yapıyor, orada konuşması gerek ama çok abartılı bir İngilizce değil oradaki de.

  • wasmashing  (24.07.15 19:09:08)
ingilizce seviyesi - it is a pencil - it is seven o'clock diyebilecek seviyede ise hiç korkmasın çünkü sınav bu seviyede.
2. yabancı dil için kendini o dilde anlatmasını isteyecekler muhtemelen ve 2. yabancı dil sınavı sözlü mülakatta yapılıyor.

İngilizce ve kişilik analizi testi (farklı bi adı da olabilir hatırlamıyorum) aynı anda yapıyor ve ilk eleme bu sınav sonuçlarına göre yapılıyor.

bi odaya toplayacaklar, önce ingilizce sınavı sonrada analiz testi gelecek. Benim analiz testi için naçizane tavsiyem cevap verirken tutarlı olması ve uçlarda gezmemesi. Zira insanların o kadar basit ingilizce sınavından elenebileceklerine pek ihtimal vermiyorum. Sonra hemen boy kilo ölçülüyor. Sonra bu aşamadanda geçerse diğer aşamalar için tekrardan çağrılmak üzere evine yollanıyor.

ama ingilizce kısmı gerçekten çok kolay.
  • Sskywalkeremre  (24.07.15 19:48:41)
Benim arkadaşım kursa yeni başlamıştı, 2-3 hafta olmuştu falan. Aldılar kızı. Kötü bi yerde ünivwrsite okudu, düz lise mezunu falan. Ve 0 torpille girdi. Normal düz bi kızdı. Ama işini hala çok severek yapıyor.

  • phoenixboy  (24.07.15 23:58:14)