100 ml ye uygun bakım ürünleri

Uçak seyahatlerinde diş macunu, deodorant, jöle vs gibi bakım ürünlerinin her biri 100ml yi geçmeyecek şekilde el bagajı olarak uçak içine alınabiliyor. Bu kurala uyan seyahat seti kıvamında satılan bir paket varmıdır? Ayrı ayrı bulmak zor geldi de

Watsons'a falan bak. Ben spor salonu için almıştım.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (24.07.15 03:12:37)
Kankacim watsons, gratis veya rossman a gidiyorsun ve diyorsun ki seyahat boyu urunlerin oldugu reyon neresi acaba? Ve kiz seni hemen oraya goturuyor, sen de istedigini aliyorsun.

Not: Bence bu konuda urun cesitliligi en fazla rossmanda.
  • balpolen  (24.07.15 03:58:44)
watsons da seyahat için tüpler var hem ayrı ayrı boylarda hemde set şeklinde satılıyor.. lakin her watsonsda yok bunlar... hacimce büyük olanına gidersen şişme seyahat yastığı bile bulabilirsin..

  • eja  (24.07.15 09:11:54)
Set şeklinde olanları 1 ay önce yukarıda bahsi geçen tüm marketlerde aradım bulamadım. Bana lazım olmadığı zamanlarda sürekli görüyorum halbuki. Ne zaman bana lazım olsa yoklar. Neyse. Set değil de ayrı ayrı minik kutularda satılanları oluyor ama hep. Ya da boş tüpler var set gibi onları alıp evinden içine sabununu joleni şampuanını doldurabilirsin. Diş macunu için ise seyahat için fırçası ile birlikte satılan setler mevcut.

  • mukrime  (24.07.15 09:18:13 ~ 09:22:56)