utorrent hk.(genel torrent konusu)

merhaba.bilgisayarımı windows 8'den 10!a yükselteceğim.
ancak torrentler ile ilgili bir durum var.
-hali hazırda seed ettiğim bir çok torrent var şu an.bunları nasıl muhafaza edebilirim?yani windows 10'a yükselttiğimde yine aynı şekilde nasıl seed edebilirim bu torrentleri?
-ya da örneğin yerel disk c'ye indirdiğim torrenti yerel disk d'ye nasıl aktarabilirim?
umarım durumu anlatabilmişimdir.
teşekkürler.

edit:bakın durum windows 10 felan değil aslında.ben örnek olarak belirttim bunu:)
örneğin format olarak düşünün.
sormak istediğimi bir türlü soramadım:(

windows 10 a geçince dosyalar silinmiyor ki

  • masa penisi  (21.07.15 22:29:32)
bildiğim kadarıyla dosyalar gitmiyor torrenti tekrar indirirsiniz re-check yapicak zaten utorrent.

  • telmessus  (21.07.15 22:30:43)
bakın durum windows 10 felan değil aslında.ben örnek olarak belirttim bunu:)
örneğin format olarak düşünün.bilgisayarı formatladık, torrent ve dosyalarını yedekledik varsayalım.yeni işletim sistemini kurduğumuz bilgisayara bu torrent ve dosyaları nasıl seed edecek şekilde nasıl yerleştiririz?
sormak istediğimi bir türlü soramadım sanırım:(
  • umutlarivarolankisi  (21.07.15 23:37:00)
indirdiğin torrent dosyalarını tutan bi klasör vardı pcde. film dosyaları falan diil yalnız, torrentin kendi dosyaları. o klasörü bulup onları bi yere kopyala. sistemi yedekledikten sonra da onları tekrardan utorrentle aç, dosyanın bulunduğu klasörü de indirilecek klasör olarak seç.utorrent check edip seed etmeye devam edicek zaten.

c'den d'ye taşımada da bu sistem işini görür.

ben böyle yaptım. başka yol varsa da bilmiyorum
  • bir garip seyyah  (21.07.15 23:53:02)
seed etmek istiyorsan private tracker kullanıyorsun demektir. eğer vasat olmayan bir tracker ise iyi bir destek bölümü ve forumu vardır ve bu olaylar detaylı olarak anlatılır. onlara bak, burda birimizin milyonlarca kez yazılmış çizilmiş şeyi yarım ağızla sana anlatmamızdan çok daha derli toplu bir kaynak olur.

  • paulie walnuts  (22.07.15 11:57:15)
@bir garip seyyah işte ben bunu arıyorumdum!muchas gracias!
cevap veren herkese teşekkürler.

  • umutlarivarolankisi  (22.07.15 12:27:53)