Chrome'u malware'den temizleyemedim.

Delfix, Malware Adaware hiç bir işe yaramadı. başka bir sürü program da denedim adlarını bile hatırlamıyorum.

Gittim Avast'a da para verip satın aldım yine çözüm yok. Bir kurtulanmadın şundan kafayı yiycem.

Ekteki gibi Ads by bilmem ne diyor, her defasında bşka bir şey ama davranış tamamen aynı.
Nasıl çözerim?

uninstall tool programını yükleyip chrome'u kaldır. izlerini de sil de. daha sonra tekrar indir. düzelmesi gerek.

  • cetoxim  (19.07.15 13:30:44)
Bende de aynisi vardi.eksiduyu.ru

Eklentilerden sileceksin oncelikle o programi. Tarayicida uzantilarda olmaliydi zannedersem. sonra da eset kurdum onunla temizledi ve sorun kalkti bende.
  • mukrime  (19.07.15 13:41:23 ~ 13:43:20)
hiç uğraşma. chrome u kaldır tamamen. tekrar kur.

  • glamdr1ng  (19.07.15 14:51:08)
Chrome Profilini silip tekrar profil oluştur. Düzelmesi lazım

  • şapşiko  (19.07.15 17:27:09)
Chrome'u kaldırdm, tekrar kurdum. Avast ödedim, komple scan ettim.

1 hafta sonra yine geldi. delirciim.
  • jadle  (27.07.15 18:41:31)
Profili sildin mi? Aynı profili kurma bir süre. belki profilindeki bir eklentiden veya ayardan kaynaklı olabilir.

  • şapşiko  (28.07.15 08:12:44)
extensions bi çok kez kontrol ettim. delircem artık ya

  • jadle  (28.07.15 13:43:39)