Abd calisma

Kuzenim kuafor. Dukkani devredip abd de calismaya gitmek istiyor. Dedigine gore onun bir arkadadi intetnetten is ayarlamis turist vizesiyle gitmis bi daha da gelmemis . Ben de oyle yapabilir miyim diyo..

Ingilizce kursuna baslicam diyo tr de.. vize almak icin sifirdan basladigi kursa 6 ay 1 yil gitsen iyi olur dedim bana sordugunda

Simdi arkadaslar,
sonucta bi isi birakacak adam burada, buna deger mi diyo yani vize alir miyim diyo
-orada otel vs de olur is cok farketmez diyo ama kendi meslegini , kuaforluk yspabilir mi?
Internetten once isi mi bulmali, bunun icin onereceginiz bi site var mi nerden bakmali vs

iş kolay vize almak sorun. turist vizesi alacaksa dil kursu gereksiz.
dil kursuna diye gidecekse sen kuaförsün ne alaka dil kursu diye sorarlar.

  • cekilmis gayfe  (16.07.15 02:56:52)
kuaförlük çok kalifiye ve para kazandıran bir iş. Ele emeği inanılmaz değerli oralarda, bu sene ny daydım orada çiçekçiyle muhabbet ettik 21 yıldır ny daymış hintli eleman, burada yasadışı bir olaya karışmazsan kimse de sana karışmaz yaşar gidersin diyordu sürekli. kuaför dükkanlarına fln bir kaç mail atın bakalım

  • oscar  (16.07.15 03:03:47)
@cekilmis gayfe turkiyede gidecek hocam kursa

  • etkilenmekicinkotuarkadasariyorum  (16.07.15 03:29:57)
vizeyi nasıl alacağına kafa yorsun. iş bulunur gider gezer dükkanları elbet lazım yer bulur.

  • cekilmis gayfe  (16.07.15 03:35:25)
ingiltereye gitsin? sermaye istemiyorlar iş kurmak için.

  • klassno  (16.07.15 04:24:56)
ordaki türk kuaförleriyle iletişime geçsin. mesela bitane ben buldum

www.sanathairsalon.com

not: bi bilgim yok konu hakkında ha, öyle kendimce fikir veriyorum.
  • klar  (16.07.15 04:25:57 ~ 04:26:53)
dükkanı kapatıp orada açmayı düşünebilir belki. bu tip bir iş vizesi daha kolay olabilir.

  • warrior princess  (16.07.15 10:00:54)