Şirince Civarında Kamp

Bayram sonu Matematik Köyü'ndeki etkinliğimiz bitince birkaç gün de kamp yapalım dedik. Şirince civarında öğrenci bütçesine uygun çadır kuracağımız bir kamp alanı önerebilir misiniz?

Dereli Camping'i çok duyuyoruz hem çok seveni var hem nefret edeni var. Giden gören var mıdır? Alternatifini bilen var mıdır?

Bir de bu kamp işinin acemisiyiz. Kamp alanında eşyaları çadıra koyup kitleyip gezmeye gidilir mi yoksa illa goca goca çantalar sırtımızda mı gezmek gerekir? Kamp işinin püf noktaları nelerdir?

Bu gibi sorular ve kamp konusu etrafında her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum.

Herkese iyi günler.

Çadırın varsa köyde çadır kurabilirsin. Çok da mutlu olurlar. Hangi tarihlerde köyde olacaksınız? Çok yoğun değilse ve kısa süreliyse köydeki çadırlarda kalma ihtimaliniz de olabilir.

  • charles montgomery monty burns  (14.07.15 13:09:11)
16-19 Temmuz köydeyiz. Bilim ve Marksizm Sempozyumuna katılacağız. İki kişiyiz. Çadırımız var. Ancak Matematik Köyü'nde çadırla kişi başı günlük 65 tl, bu bizi aşacak. Dereli Camping'te bu fiyata iki kişi kalınabiliyor.

  • joker hakki  (14.07.15 13:16:07)
Köydeki çadırlarda konaklama fiyatları onlar. Yani görevli kimse önceden haber vermek koşuluyla sempozyumdan bir kaç gün önce gidip kendi çadırını kurarsan para isteyeceklerini sanmıyorum. Ama köy Şirinceye bir kilometre uzaklığında. Sıcakta yürümek işkence oluyor.

Ben 5 yıldır gidiyorum ama her gittiğimde köydeki çadırlarda kaldığımdan çevredeki kamplar hakkında pek bilgim yok ne yazık ki.
  • charles montgomery monty burns  (14.07.15 13:20:28)
Selamlar.
Köye sürekli giden biriyim. Kendi çadırınızı götürürseniz sorun etmezler.Köyü arayıp durumu haber verin muhakkak bir kolaylık sağlarlar.

  • rakicandir  (14.07.15 13:22:29)
E hocam kimse böyle bir bilgilendirme yapmadı bize, kendi çadırımızla gidiyoruz 4 gün için 260 tl yatırdık. Biz bu paranın 4 öğün yemek, su, çay, banyo manyo hizmetleri için olduğunu biliyoruz. Bi yanlışlık mı var?

  • joker hakki  (14.07.15 13:24:27)
Siteye baktım. Çadırı sizin getirmeniz söylenmemiş. Yani sizin ödediğinizde çadır dahil. Bu parayı konaklama+4 öğün yemek için veriyorsunuz.

  • charles montgomery monty burns  (14.07.15 13:27:30)
Yani kamp alanlarında da çadırla günlük fiyat veriyorlar ama çadırınızı kendiniz götürüyorsunuz. Böyle bir ayrıntının belirtilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kendi çadırınızla gittiğinizde günlük ne kadarlık bir ödeme oluyor acaba?
  • joker hakki  (14.07.15 13:38:54)
Herhangi bir değişiklik yok. Çadırınız varsa getirmenizi rica ediyor köy sadece. Çadırın varsa hem rahat ediyorsun, hem de çadırı olmayıp köye gelemeyen birisi için yer açmış oluyorsun.

"Köy'de bol bol çadır kuracak yer vardır. Kısıtlı sayıda çadırımız vardır, çadırınız varsa yanınızda getirmenizi rica ediyoruz."
  • charles montgomery monty burns  (14.07.15 13:45:25)
Tamam şimdi açıklığa kavuştu :D Teşekkür ederim arkadaşlar ilgilendiğiniz için.

  • joker hakki  (14.07.15 14:01:10)
Bizim etkinliğin açıklamaları için matematik köyünün sitesi sempozyumun sitesine yönlendiriyordu. Orda da böyle bir açıklama bulamamıştık. Şimdi aynı açıklamayı başk etkinliklerin sayfalarında ben de buldum. Tekrar teşekkür ederim. Kampçılık ile ilgili tavsiyelerinizi hala bekliyorum :)

  • joker hakki  (14.07.15 14:05:33)