Oral seks

Oral seks sizin için bir ilişkide ciddiyet belirteci midir? Tek gecelik veya işlerin nasıl seyredeceğini henüz bilmediğiniz bir ilişkide oral seks yapar mısınız?

Şahsen mesele her durumda karşılıklı tatmin olduğundan ben bunda bir sakınca görmüyorum ama böyle düşünenler olduğunu duydum, ne kadar yaygın diye merak ediyorum. Oral seks sizin için özel bi şey mi?

oral, seksin basit bir parçasıdır.

  • izmirlimuh  (07.07.15 23:25:14)
oral sekse bu kadar anlam yuklendigini duymamistim hic. bence de basit bi parcasi seksin.

  • nathanieltroy  (07.07.15 23:28:59)
ben sadece birlikte olduğum, değer verdiğim, düzenli olarak seviştiğim kişiye oral seks yaparım. bana birisi "oral vereyim abime" derse ses etmem ama. oral varsa şudur, oral yoksa budur şeklinde bir konsept yok kafamda.

  • der meister  (07.07.15 23:30:22)
Oral sekks biraz overrated.
izmirimuh +1

  • stavro  (08.07.15 02:53:21)
Öbüjmek gibi bir şey bence. Tek eşli birisi olduğumu düşünüyorum ama öbür türlü de yaparım yani ne var ak.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (08.07.15 04:00:20)
Oral seks dendiği gibi seksin bir parçası. Ama iştahla yapmam için, kadını çok beğenmem lazım. Yoksa görev icabı dili sokmadan sadece klit'te takılarak yapıyorum.

Hastalık riskine açık olmasını yorumlamadım.
  • twelfth  (08.07.15 09:08:22)
Kadınlar arasında bu tür aksiyonlar karşılığında duygusal bir "bedel" bekleme olayı var. Ama eskisi kadar yaygın değil.

  • arnold schwarzeneger  (08.07.15 09:39:30)