G2A Global Key Hakkında

Merhaba,

duyuruda baktım ama benim soruma cevap olan bi duyuru göremedim. benim pc'de pes 2015 kurulu, crackli falan yani orijinal değil. Ben bu g2a'dan global key satın alsam bu key'i (pes 2013'teki gibi) oyunu açıp içeriden girip online oynayabiliyor muyum? Yoksa illa ki vpn yapıp steam'den oyunu almam mı gerek?

G2A'dan aldığın global key tüm dünyada geçerli olan bir key, herhangi birşey yapmana gerek kalmadan istediğin keyi alıp hesabına tanımlayabilirsin..

  • EkimBebesi  (07.07.15 22:30:54)
yani steamden aktifleştirme vs gerekmiyor, direk oyundan yapabiliyorum?

  • hubris  (07.07.15 22:54:32)
G2A'da steam global key diyor bunu kullanabilmek için steam hesabı açman gerekiyormuş (oyun zorunlu tutuyor), işlemi yaparken de vpn benzeri birşey kullanmana gerek yok global olduğu için. Yalnız oyun TR yasaklı olduğu için sorun yaşayanlar var çeşitli forum sitelerinde oyunu açamayan kullanıcılar çözüm arıyor..

  • EkimBebesi  (08.07.15 00:50:29 ~ 01:40:27)