Metroya bisikletle binsek sorun olur mu?

Sitede ( www.istanbul-ulasim.com.tr ) kılıf ya da çanta içinde taşımak filan diyor da kılıf mılıf yok bende. Bu saatler tenha olur alıyolardır diye hiç sorun yapmadım. Problem olur mu acaba?

Cuma günü kartal metrosuna bisikletle binen gördüm, kılıf filan yoktu

  • kaymaktutmayansicaksut  (27.06.15 23:03:34)
sürekli biniyorum ben. ilk açıldığında bisiklet için de akbil basıyorduk. artık uzun bir süredir o da yok. normal bir yolcu gibi geçiyorsun. 16.00 - 20.30 saatleri içerisinde ise yasak. bu saatler dışında bisikletsiz giriyor gibi 1 akbil basıp giriyorsun. 1 senedir bu şekilde kullanıyorum henüz sorun yaşamadım.

  • ack3000  (27.06.15 23:16:09)
ya peki koca bisikleti nasi geciriyosunuz, engelli gecidinden normal girip girdikten sonra akbil basip bosa mi ceviriyosunuz turnikeyi nabiosunuz

  • hjarteblod  (27.06.15 23:46:23)
Engelli geçidinin yanında akbil başka yeri var zaten

  • kaymaktutmayansicaksut  (28.06.15 00:01:41)
*Basma yeri

  • kaymaktutmayansicaksut  (28.06.15 00:02:00)
ankarada odtü den bindim sadece tip tip baktılar başka bi sorun olmuyor

engelli turnikesinden geçirip sonradan kart basıyorsunuz
  • kestane çizen ressam  (28.06.15 00:12:39 ~ 00:13:52)
Gecen hafta bindim sabah 7de kadikoy metrosuna. Akbili normal bastim guvenlik gorevlisi engelli kapisini acti bisikleti oradan gecirdim.

Bir de ilk basta merdivenlerden indirmek istemistim. Gorevli asansoru kullanmami soyledi.
  • halitkin  (28.06.15 02:10:47)