stres ve öfke kontrolümü sağlayamıyorum

tavsiyeniz var mı?

psikologa git.

  • prinkipodelisi  (24.06.15 15:26:16)
Iki yil öncesine kadar bende öyleydim. Sonra bana verdigi zararlari gördükce, olaylari sallamamaya basladim. Yani cok cok önemli bir durum yoksa, tamam deyip geciyorum. Capslarda kullanilan "he yaw heee" durumundayim.

Hosuma giden sey ise, artik ne kadar baski altinda bir is yapiyor olsamda, genelde cevremdekilerin ne kadar sogukkanlisin demesi oluyor.
  • VIPCH  (24.06.15 15:30:27 ~ 15:30:38)
psikoloğa gitme.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (24.06.15 15:34:33)
yoga yap
+inançlıysan ibadet et

  • ladybug  (24.06.15 15:40:20)
VIPCH,benim için de böyle şeyler söyleyebilselerdi ne güzel olurdu.
ladybug, yogayı ciddi ciddi düşünüyorum, zaman ayırabilirsem başlamak isterim.

  • sistem enkazı  (24.06.15 15:44:48)
yoga kesinlikle çok etkili,ben de çok stresli sinirli bir insandım.ufaktan yutub videoları izleyerek yogaya başlayabilirsin

  • ladybug  (24.06.15 15:57:34 ~ 15:57:47)
kontrol sağlamaya çok fazla kasma,sadece aşırı mantıksız tepkilenmelerin ve olağanüstü gereksiz stresinin önüne geçsen yeter. belki de seni ayakta tutan şey stres ve öfkedir, kim bilir.
ben çok stresliyimdir, ancak stres olmasa beni harekete geçirecek başka bir güç bulamam diye düşünüyorum. tembellik bir yanda- hayatımı mahvetme riskim diğer yanda olunca stres beni kendime getiriyor misal.

  • loch ness  (24.06.15 15:57:54)