anadolu üniversitesi [acil]

son dakika gelişmeleriyle anadolu üniversitesi yaz öğretiminden ders alacağım.

kayıt işlemi için öğrenci işlerine gitmem gerekiyor. merkez kampüs'ün yerini hatırlıyorum. kampüs içinde öğrenci işleri ne tarafta?

elektrik-elektronik mühendisliği bölümüne merkezden nasıl giderim. hatırladığım kadarıyla merkezden tek otobüsle mühendislik fakültesinde gidebiliyordum da. nereden hangi otobüse bineceğim ve otobüste direkt para geçiyor mu?

devlet yurdunda kalacağız bunun başvurularını hemen yapmamız lazım bilen varsa gerekli belgeleri ve ne yapacağımızı yazabilirse çok sevinirim. eskişehirde kalacak yerim yok.

şimdiden teşekkürler.

bu arada lazım olursa yarın sabah 08:30'da inmiş olacağım. direkt servisle meydana geçeceğim.

Anadolu'da her fakültenin öğrenci işleri kendi binasında. Mühendisliklerde 2 Eylül kampüsünde olduğu için oraya gitmeniz lazım. Onun için kırmızı 4 numaralı otobüse ya da minibüse binebilirsiniz.

  • Dr_Stat  (22.06.15 11:13:15)
mühendislik fakülteleri merkeze uzak olan iki eylül kampüsünde ve oraya gitmeniz için;
sizin için en kolay, üniversite caddesinden 'kırmızı 4' otobüslerine binebilirsiniz, espark durağı uygundur bunun için.

  • fabr  (22.06.15 11:54:24 ~ 11:55:22)
8.30'da tramvaylar calisiyor diye servis olmayabilir haberin olsun.

  • jedilance  (22.06.15 12:46:02)
teşekkürler cevaplar için.

  • seksli harf  (22.06.15 12:56:40)
Yaz için hangi devlet yurdunun açık olacağı belli değildi daha.Ama sen Yunus Emre Kampüsü'ndeki(merkez kampüs) yurda git. Yurdunuzda şu kadar süre misafir kalmak istiyorum diye dilekçe ver, neden kalacağına dair yani yaz okuluna dair de bir belge iliştir dilekçene. Hangi yurt açıksa seni ona yönlendirirler zaten.

  • tip isteyen hukukcu  (22.06.15 14:38:44)
Su an 2 eyluldeyim dediğin gibi buradaki işlerim bitince merkez kampüse gecicem çok tesekkurler

  • seksli harf  (23.06.15 12:05:17)