Paris-Rennes Tren fiyatları

Merhaba,
Eylül ayında yakın bir arkadaşımı ziyaret Rennes'e gitme planlarımız var. Ancak Paris'e uçsak oradan Rennes'e trenle gidiş fiyatı ne kadar olur acaba? ne kadar sürer tren yolculuğu? tren biletini önceden satın almamız mümkün müdür? bilet fiyatları çok değişiyor dediler bu neye göre değişiyor, bir bilen deneyimli birileri cevaplar ise çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.

1 eylüle baktım da şimdi, 40€ ücreti var 2saat sürüyor paris-rennes tgv ile.
bileti önceden alabilirsin, tatil günlerine denk gelince pahalı oluyor.
burdan www.voyages-sncf.com saatleri ve fiyatları öğrenebilirsin.

ilerleyen günlerde 30'a düştüğü 75'e çıktığı da var :)
  • monsieur turti  (15.06.15 14:12:20 ~ 14:14:59)
2 saat 10 dakika sürüyor her saat başı olmasa da 2-3 saatte bir kalkar. erken aldığınızda en ucuz 30 euro civarına bulabilirsiniz aynı gün 80 euroya kadar cıkıyor.
akşam geç ve sabah erken saatler daha uygun olur. genç kart gibi bir olayla 20 euroya kullanıyordum(50 euro ekstra para vermeniz lazım kart için 1 sene geçerli ve tek seferlik bi seyehatse gerek yok) ama ilk zamanlar 63 euro verdiğimi de bilirim.
biletleri de monsieur un verdiği yerden alıyorsunuz
  • Ezequiel  (15.06.15 15:03:45 ~ 15:04:21)