yaşça büyük bir kadınla evlenmek

sevgili galyalılar slm asl ?

ben 28, kadın kişisi 32 yaşında. ilişkimiz yeni ve her geçen gün ilerliyor. yaşantı olarak da büyük bi kentte değiliz maalesef.

siz bu duruma nasıl bakarsınız ? ve sözlükte bu konuyu içeren topic var mıdır göremedim.

eksik olmayın :*

çok fark yok. normal bakarım.

eksisozluk.com
  • prodeq  (12.06.15 08:43:36 ~ 08:44:26)
Fark yaratacak yaşlarda değilsiniz.

  • mavibalık  (12.06.15 08:48:24)
Bizim köyde karısı büyük olan çabuk zenginler diyolla, çekip çevirir seni knk

  • six packsiz  (12.06.15 08:49:22)
bizim nasıl baktığımızın bir önemi yok. Ama bu soruyu sorman aklında soru işaretleri olduğunu gösteriyor. çok uzun sürmez bence

  • rock n roll  (12.06.15 08:59:05)
yakin bi arkadasim 34, kocasi 30. yaninda kucuk kardesi gibi durmuyorsan neden olmasin. ama eleman bizim kiza sen yaslisin muhabbeti yapmis bi kavgada. evlilik daha cok yeni ne olur bilmem ama bu isler size bagli. sizden bir ariza cikmazsa etrafin ne dediginin bi anlami yok. millet yuzunuze gulup arkanizdan konusur illaki ama seviyorsan kime ne.

  • jimicik  (12.06.15 09:20:47)
sıkıntı sadece rakamlarsa sorun olmaz. ancak akılsa düşünceyse olur.

  • emininsel  (12.06.15 09:21:30)
aslında çözümleme çok basit bu tür şeylerde. "çevre baskısı"ndan çekiniyorsan, ki buraya sorman çekindiği ortaya koyuyor, ilerde sorun olur. yoksa ben maddi manevi arkasında sağlam şekilde dururum diyorsan bir sorun olmaz.

  • widee  (12.06.15 10:12:51)
bizim bakış açımızın ne önemi var? sizin kafanıza yatmamış ve ''etraf ne der'' zihniyetinde birisiniz. yol yakınken ayrılın bence, daha az üzersiniz/üzülürsünüz. ifadeniz bile yakışıksız, söyleyecek başka sözüm yok.

  • oinone pe  (12.06.15 10:21:27)
büyük deyince ben 40 filan sandım dostum 32-28 gayet fit, fit olmasa da nolcak allasen. 40'ı geçkin olsa dahi tek sorun doğurganlık olur, onun dışında herhangi bir sorun göremiyorum.

ama türkiye gibi biryerde mahalle baskısı vb bunlara hazırlıklı olmak lazım. milletin ağzı torba değil.
  • eindaclub  (12.06.15 10:44:00)
Orta vadede pişman olacaksın gibi duruyor.

  • arnold schwarzeneger  (12.06.15 10:46:39)
Yillar gectikce o fark kapanir.

Cevreden cekinmek gayet normal tr sartlarinda. Cok lafini yapmazsaniz zaten kimse de bilmez.
  • goldentitan  (12.06.15 10:52:50)
benim babanem de dedemden 4 yaş büyüktü. 1950'lerde evlenmişler bir de. Kimse de "aaa sen kocandan büyük müsün" dememiş. aralarında da mevzusu olmazdı en azından biz ortalıktayken. hiç umursadıkları bir şey değildi.

  • pokerface  (12.06.15 11:47:09 ~ 11:47:39)
insanın aklı yaşa göre yol almıyor ki. önemli olan iki kişinin birbirini nasıl anladığı, yaş ne ola ki.

  • yalnizligin muthis saltanati  (12.06.15 13:12:06)
sadece aşk yetmiyor evliliğe. şimdi doğruya doğru kadınlar çok daha erken vücut olarak çöküyorlar ülkemizde erkeklere göre. (hareketsiz yaşamdan dolayı heralde) o yüzden ya yaşıt yada +3,-3 kuralına göre evlenmek en idealidir.

  • aat bh  (12.06.15 22:59:07)
bence de sıkıntı yok panpa. kadın çabuk çöker tezini savunur bu tip ilişkinin karşıtları.

  • ya ben lan neyse  (12.06.15 23:04:44)
büyük kentte olmadığınız için insanlar ne der gibi bir kaygıyla evleneyim gibi bir düşüncen varsa evlenme. yaşın konuyla alakası yok. çocuk istiyorsan ve hayatın kalanında bir aile ile yaşamak istiyorsan ve bunu şu anda birlikte olduğun kadınla yaşamak istiyorsan evlenebilirsin.

  • gochebe  (13.06.15 10:38:52)
nolacak, zaten aradaki fark o yaşlarda çok farkedilmiyor. eğer her açıdan anlaşıyorsan kafan rahatsa toplumsal baskıyı sikeyim.

  • 2006  (13.06.15 23:08:48)
olur olur

  • sage  (13.06.15 23:14:57)