Dolar daha düşer mi yükselir mi?

Merhaba Duyuru'nun ekonomistleri,

Bugün dolar düşüşte. Bu düşüş devam eder mi yoksa yükselir mi?

ak parti 10 gün içinde koalisyon cikartamazsa dolar fırlar.

  • hasansabbah  (11.06.15 13:53:11)
dolar düşer daha, akp seçilemeyince dolar yükselecek diye dolara saldıranlar yüzünden talep çok artınca geçici bir yükselme oldu, 1 günde 0.1 kur arttı dolar seçim sabahı. şimdi akp'nin diktatörlüğünün güç kaybetmesini olumlu karşılayan avrupa ve abd nedeniyle türk lirası seçimden önceki değerine yavaş yavaş inecek. TL'nin 1 günde değer kaybetmesini fırsat bilen büyük oyuncular tl stoklamaya başladı. Yavaş yavaş aşağıya indiriyorlar tl'yi. TL yeteri kadar değer kazandıktan sonra satmaya başlayacaklar. Bu sırada kurulan yeni hükümet de buna yarar sağlayacak. 2.60'a kadar iner diyorum. yatırım tavsiyesi değildir. genelde tahminlerimin tersi çıkar.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (11.06.15 14:40:11)
kısa vadeli düşünmediğin sürece dolar yükselmese de(dünya ekonomisine göre) türk lirası her zaman düşer. liranı dolar yapman kazandırır.

kısa vadede de olsa bana yükselir gibi geliyor tabi, ama garantisi yok.
  • ucan spagetticanavari  (11.06.15 14:51:47)
2.67, 2.57, 2.52 kritik seviyeler. 2.5li seviyelerden ben alırım

eksisozluk.com
  • spankenstein  (11.06.15 21:20:28 ~ 21:21:30)