şu kıllara akıl sır erdiremiyorum (+18)

ulan tutup kökünden yolup atıyosun, iki gün sonra "zaaaaaaa" diye geri geliyor tipini siktiğim. geldiği yetmiyormuş gibi bir de "yok ben çıkmıyım dışarı hacı, iyi burası" dercesine derinin altında kalıyor.

nedir bunların sırrı? rüzgar mı ekiyor bunun tohumlarını? arılar mı döllüyor amına kodumun yerini? nerden geri peydah oluyor iki gün sonra lan?

onun yerine gelen minnacık kılı da yoluyorum ama meğerse o da buzdağının görünen kısmıymış. onun 5 mislisi derinin altında zaten varmış. ne ara o boyuta geldin lan??

hal böyleyken kimse bana allah yok demesin, var işte kılı yoktan varediyor.
hadi ateizler açıklayın!!!

kökünden yolduktan sonra oraya limon suyu sık, geç çıkar :D

  • redeath  (10.06.15 15:47:05)
bu durumda lazer epilasyon şirk koşmak mı oluyor?

  • sheridans  (10.06.15 15:51:22)
Sir ağda da çözüm bi yerde.

  • indescribable  (10.06.15 16:02:52)
Hacı orası neren oluyor çene diyeceğim değil
+18i görünce aklıma bir şey geliyor ama düşündüğüm bölge değildir umarım

  • six packsiz  (10.06.15 16:05:17)
pis herif. arada yıkan.

  • hasansabbah  (10.06.15 16:07:29)
cidden neren orası? bölgeye göre cevap vereceğim.

  • oinone pe  (10.06.15 16:14:30)
adam toşbik atmış lan :))

  • scent of a pastrami  (10.06.15 16:36:10)
ne kadar da benziyorsunuz

dermatologie.free.fr
  • rheia  (10.06.15 16:38:15)
@rheia arka sokaklardaki aylin misin nasıl buldun la onu?
bir insan neden böyle bir fotoğrafı kendisinin gibi koyar la, daha mı beter yoksa?

  • six packsiz  (10.06.15 17:51:35)
(bkz: sebebi neydi ki)

ahahaha @rheia adamsın
  • Improbable  (10.06.15 18:31:12)
teşekkürler arkadaşlar^^

fotoğrafın altındaki logoyu kesip koymak ne gibi bir çakallığın ürünü dilini kopardıklarım :) madem öyle orayı kesmeden koyacaksın yoksa insanlar görüldüğü üzere şahsın fotoğrafı sanabilir.

komiksin.
  • rheia  (10.06.15 18:39:23 ~ 18:42:15)