ödüllü yardım ricası (yemeksepetinden yemek ısmarlayacam)

dosya.co

yukarıda yazdığım linkteki rar dosyasının içinde bir sorunun çözümü var ancak dosyaları bir türlü açamadım, dosyalar xml formatında. bu dosyaları okuyabileceğim şekilde açabilecek ve nasıl yapıldığını bana anlatabilecek birine istediği gün ve saatte yemeksepeti.com'dan yemek ısmarlayacam.

şimdiden öncelikle teşekkürler sonra da afiyet olsun

ie ile denedin mi?

  • sutlu nescafe  (09.06.15 20:34:37)
ie ile açmayı denedim ancak olmadı. doğru mu yaptım onu bile bilmiyorum

  • yemrem  (09.06.15 20:37:05)
@acemi, aynı dosyayı mail olarak softwate.buq'a ve sözlükten teknikekip'e de yolladım öğlen. onlara sorabilirsiniz. yada yapabilirim diyorsanız istediğiniz yolla da size yollayabilirim

  • yemrem  (09.06.15 20:40:27)
ayrıca dosyanın exe olmaması lazım. bildiğin winrar, içeriği de xml uzantılı

  • yemrem  (09.06.15 20:41:35)
Bunu mu arıyorsun
www.osmanokka.com/img/files/Ornek_Olay-55.3.docx
pdf olarak
dosya.co
  • trkm  (09.06.15 20:46:10)
yeni gordum mailini kusura bakma

senin dosyalar şurada var:

www.osmanokka.com

55.3 (word): www.osmanokka.com
  • teknikekip  (09.06.15 20:49:12 ~ 20:50:17)
bunları okuması için program gerekli değil mi. xml dosyalarını notepad++ ile açabiliyorsun. fakat belirli bir dizinde okunmuyor. hepsi yan yana.

exe falan yok, reklam indiriyorsunuz millet!
  • cetoxim  (09.06.15 20:52:43)
@teknikekip, o soruların hepsi o sitede yok, bende hepsi var ama bu formatta onun için rastgele bi tanesini seçtim de attım oraya. bunun nasıl açıldığını öğrenebilirsem diğerlerini de açarım diye.

  • yemrem  (09.06.15 20:52:49)
@cetoxim, hay ağzını yiyeyim. ben de diyorum nerde exe var. arkadaş haklı. benim dosyayı indirmek için yeşil renkli dosyayı indir e tıklamayaın. o reklam. bu yazının altındaki reklamın altındaki mavi renkli küçük dosyayı indire tıklayın.

  • yemrem  (09.06.15 20:55:14)
@ acemi, dediğiniz şekilde yaptım:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>
<w:document xmlns:ve="schemas.openxmlformats.org" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns:r="schemas.openxmlformats.org" xmlns:m="schemas.openxmlformats.org" xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:wp="schemas.openxmlformats.org" xmlns:w10="urn:schemas-microsoft-com:office:word" xmlns:w="schemas.openxmlformats.org" xmlns:wne="schemas.microsoft.com"><w:body><w:sdt><w:sdtPr><w:rPr><w:rFonts w:asciiTheme="majorHAnsi" w:eastAsiaTheme="majorEastAsia" w:hAnsiTheme="majorHAnsi" w:cstheme="majorBidi"/><...

diye gidiyor. olmadı anlayacağınız
  • yemrem  (09.06.15 20:59:49)
dosyayı açtım. birazdan mesajı editleyip nasıl yaptığımı yazıcam.

yemeğe gerek yok :P

EDIT:

Öncelikle diğer arkadaşların da dediği gibi inen dosyanın uzantısını docx olarak değiştirmen lazım. Yani dosya ismi outlook.zip ise outlook.docx yapacaksın. sonra bu docx dosyası direkt olarak açılmayabilir çünkü bozuk bir dosya. bunu açabilir hale getirmen için de aşağıdaki siteye giriyorsun bu docx dosyasını yüklüyorsun. site onu sana doc formatına çeviriyor ve onarıyor. sonra orda çıkan doc'u indiriyorsun ve açıyorsun.

onlinerecovery.munsoft.com
  • mr.goodcat  (09.06.15 21:41:18 ~ 21:55:04)
  • cthulhu  (09.06.15 22:23:32)
sorunuma çözüm bulan acemi ile mr.goodcat'e ve zaman ayıran diğer kıymetli duyurudaşlara çok teşekkürler

ayrıca gönlü tok bu iki arkadaş yemek istemediklerini belirttiler. ben de adlarına türkiye korunmaya muhtaç çocuklar vakfına bağış yaptım.

hem yardımları hem de gönlü zenginliklerinden dolayı tekrar teşekkür ederim
  • yemrem  (09.06.15 22:45:08 ~ 22:47:26)